Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
çocuk loki çıktı, kratos senin yaşaman için ölmeyi kabul ederim dedi, duvar resimlerinde de kratos'un öleceği gözüküyor. Ciddi ciddi kratos'u harcayıp çocuğu ana karakter yapabilirler diğer oyunda. Zaten diğer oyunda timeskip olacaksa loki sadece destek olacak seviyede olmaz. Birinin tek başına olması lazım.

Veya loki kratos'un öleceğini önceden görür ve oyunun amacı buna engel olmak olur. Anladığım kadarıyla "giant" ırkı geleceği görme özelliğine sahip. Bu oyunun sonunda da loki yıllar sonrasını görüyor.
Kratos ölecekse thor tek başına yetmez bence. Bu mitolojideki tanrılar beklediğimden güçsüz çıktılar. Eğer kratos ölecekse kendini feda edecek büyük ihtimalle.

Kratos ragnarok'u erken başlatarak bi mitolojinin daha düzenini bozdu :D thor'u sadece ikinci sonda gördük, odin'in gölgesini bile görmedik. Devamının geleceği ve ragnarok'u göreceğimiz çok belli. Şimdi 4-5 yıl beklememiz lazım ps5'e gelir artık :(

Bunu öyle herkese yapmam bilen bilir. Böyle "Al Roo Ps4'üm, şu da GoW 4 al paşa paşa oyna 3-4 kez bitir sıkılınca ver" dediğinde ben de "ya başına bir iş gelirse?" diye sorarsam, "senden kıymetli mi köpeğin olsun" diyecek bütün arkadaşları damı pencereyi kapıyı söktüm öyle ceyran çarpa çarpa bekliyorum.

GOW 4 tam anlamıyla İNANILMAZ olmuş ya. İlk 3 oyunu sapıklar gibi oynamıştım, oturdum bir günde izledim 4'ü komple. :( Keşke oynayabilsem..... Her neyse oyuna gelecek olursam son birkaç yılda izlediğim en güzel şeyi falan izlemiş olabilirim ya. :D Kratos'u özlediğimden midir nedir, hype'tan da abartıyor olabilirim ama oyun ciddi anlamda çok güzel olmuş bence.

Oyuna eklenmiş olan >neredeyse> her şeyi sevdim. Yan görevlerin bomboş olmaması, dövüşlerin sürükleyiciliği, dövüş mekanikleri, yeni "skiller"..... Hepsi çok güzel. Puzzlelar nadiren de olsa bitse de gitsek moduna geçirtti izlerken ama çoook çok nadir yani. Kratos'un karaktersel değişimini çoğu kişi beğenmemiş, ben bayıldım. :( Tanrı biçmeye ant içmiş adam gitmiş, yerine oğlunu korumak için canından vazgeçebilecek bir adam gelmiş. BABA YORGUN sdlkgjl. Sesi, görüntüsü falan inanılmaz karizmatik olmuş. Keşke daha çok karakter görseydik dedirtmedi değil de, bu bile yeterliydi ya. Oyunu en zorun bir altında oynamak en ideali sanırım, GOW oynadığını hissettirir tam. Valkyrie'ler ciddi anlamda OP olmuş bu arada. Geçilmesi inanılmaz zora benziyor izlediğim kadarıyla. (20-30 dakika uğraşırdım herhalde ben geçmek için.) :( Müzikler, görüntü kalitesi, her bir çizim ayrıntısı çok hoşuma gitti. Hiçbir şey geçiştirilmemiş gibi duruyor.
Uzun zamandır bu kadar hypelanmamıştım herhalde. İNANILMAZZZZZ
Athena ayrıntısı muazzamdı, çok güzel bir sahne yapmışlar. Blades of Chaos sahnesine zaten denecek bir şey yok. :agla::agla:
Bu oyunda Odin'i bırak Thor'u bile görmememiz beni şaşırtmadı açıkçası. Devamının geleceği zaten babası spartan tanrısı - annesi nordik tanrıçası oğlanımızın rüyasında(kehanetinde) açıkça gösterilmiş. Final boss olayı pek tatmin etmemiş olabilir insanları ama ilk oyun olmasına vermek lazım, ikinci oyunda final boss Thor olur herhalde. Kratos'un öleceğini ise düşünmüyorum, ölürse son oyunda ölmeli. Üzülürüm yoksa. :/

o7 o7 o7 o7 o7

Son düzenleme:
Bunu öyle herkese yapmam bilen bilir. Böyle "Al Roo Ps4'üm, şu da GoW 4 al paşa paşa oyna 3-4 kez bitir sıkılınca ver" dediğinde ben de "ya başına bir iş gelirse?" diye sorarsam, "senden kıymetli mi köpeğin olsun" diyecek bütün arkadaşları damı pencereyi kapıyı söktüm öyle ceyran çarpa çarpa bekliyorum.
Var mı öyle delikanlı be.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık