Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim demek istediğim nokta şu Gta 1(daha uzun da olabilir) ay kala açıklıyor ve doğal olarak hypelanıyor. Bannerlordu bekleyen bir kitle zaten var onları hala warband online da bulabilirsin :D Merak etme oyun çıktığı an Gta kadar hypelanır bence :D Ben inanıyorum baya iyi çıkıcak :D
İşte ben de neden GTA gibi yapıp bütün herkesi hypelamıyorsunuz da sadece zaten halihazırda elinizde bulunan kitleyi hypelıyorsunuz diyorum. :)
Çıksın da oynayalım artık. Arkadaşla oynarız demiştik 1 sene önce hala çıkmadı oyun :(

God of war'ı aldık, yükledik şimdi oyunun açılmasını bekliyoruz. Saat gece tam 12 de oyunu açacaklar. Zaman geçmek bilmiyor...

Hayırlı olsun Zolocu. :/ Ben de haftaya PS4 alacağım galiba. Vakti geldi artık.
Sağolasın :D Valla imkanın varsa almanı öneririm. Oyun hissiyatını apayrı seviyeye çıkartıyor. Steam'den indirim var diye o kadar oyun aldım çoğunu açmadım bile. En azından benim için pc'den oyun oynamak eskisi gibi keyifli olmuyor

Bana şimdiye kadar "iyi ki ps4 almışım" dedirten tek oyun bloodborne oldu. Bi de sanırım aynı duyguyu bu gece gow oynarken yaşayacağım. sağlam bi exclusive'in zamanı gelmişti. Last of us 2 ve spider man de bu yıl çıkacaklar galiba. 2018 Ps4'ün yılı resmen.

Bana şimdiye kadar "iyi ki ps4 almışım" dedirten tek oyun bloodborne oldu. Bi de sanırım aynı duyguyu bu gece gow oynarken yaşayacağım. sağlam bi exclusive'in zamanı gelmişti. Last of us 2 ve spider man de bu yıl çıkacaklar galiba. 2018 Ps4'ün yılı resmen.
Naughty Dog'un oyunlarını beğenmedin mi ?:hoo:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık