Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Oyun Dünyamız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oyun bayağı ilgimi çekti. Dediğin gibi atmosferi çok iyiymiş. Oyun süresi de gayet yerinde ve oynayıp da beğenmeyen yok. Almayı düşünüyorum şu an. Platform oyunlarını severim zaten. Undertale'e de baktım da pek benlik değil ya.
Bir şans vermeni öneririm oyundaki çeşitlilik çok fazla tabiki beğenmeyedebilirsin ama genel olarak başarılı bir platform oyunudur

Return to Castle Wolfenstein'da en gıcık aldığım düşmanlar geldi yine. Loper denen bu şerefsizlerin nereden çıkacakları belli değil, üstelik tek atıyor resmen kitapsızlar. Kaçmak istesen kaçamıyorsun, öldürmeye çalışsan Venom ile beş yüz mermiyi ağzına doldurmak ya da Panzerfaust ile üç roket tutturmak lazım. Tabi isabet ederse. Tipe bak. Übersoldat'a bile razıyım bunun yerine.

Return to Castle Wolfenstein'da en gıcık aldığım düşmanlar geldi yine. Loper denen bu şerefsizlerin nereden çıkacakları belli değil, üstelik tek atıyor resmen kitapsızlar. Kaçmak istesen kaçamıyorsun, öldürmeye çalışsan Venom ile beş yüz mermiyi ağzına doldurmak ya da Panzerfaust ile üç roket tutturmak lazım. Tabi isabet ederse. Tipe bak. Übersoldat'a bile razıyım bunun yerine.

Muhteşem bi final ile Bioshock 1'i bitirdim. 2.oyununa başlıyacağım, beklentimi baya yükselttim.

Hikayesine ve işlenişine tarafımca diyecek laf yok zaten. İyice heyecanlandım şimdi bak. Yinede söyleme sen. :(
Spoiler vermeden söyleyeyim. İkinci oyunda da kızları kurtarmak ya da hasat etmek seçenekleri var. Oyun içinde farklı yerlerde karşına çıkacak Grace Holloway, Stanley Poole ve Gil Alexander isimli üç kişi var. Kızların hepsini kurtarıp, bu üç kişiyi öldürmez ya da sadece birini öldürürsen oyun iyi sonla bitiyor. Kızları hasat edip, bunların hepsini öldürürsen kötü sonla biter. Kötü son cidden çok kötü, kendinden iğrenirsin o derece. İyi son ise ağlatır, çok duygusal ve güzel. Bu oyunda Büyük Kız Kardeş denen epey güçlü düşmanlar var, üç kızda bir gelirler. Sağlam hasar veren silahlarını onlara saklamanı öneririm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık