Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Oyasumi Punpun

Bölüm Sayısı: 147
Durum: Tamamlandı.
Tür: Dram, Hayattan Kesitler, Psikolojik, Seinen
Mangaka: Asano Inio

Konu:

Punpun Japonya'da büyüyen normal bir çocuktur, babasının annesini hastanelik etmesiyle Punpun'nun masumiyet yaşları da son bulmuştur. Dayısı ona bakarken, Punpun yetişkinliğe doğru ilerler, onu iyi yada kötü olarak değiştiren olaylarla karşılaşır. Bu olaylar Punpun'da yetişkin olmanın ne demek olduğu sorusunu uyandırır.
Alıntı: Mangatr

Bende bir ara açmayı düşünüyordum da tanıtım için iyi bir kaynak veya alıntı bulamadığımdan eklememiştim. Bana homunculus mangasınıda hatırlatıyor biraz. Myanimelist'de en yüksek puana sahip 5'inci manga, yani top beşte.:respect:

Çevirisi zahmetli ve dili ağır olduğu için girişmiyorlar herhalde manga grupları ama ayıp ediyorlar, gerçi onlarda haklı, çevirmen ve editörde yok piyasada:ühü:

Konu için sağol, belki birileri görüpte el atar

Bende bir ara açmayı düşünüyordum da tanıtım için iyi bir kaynak veya alıntı bulamadığımdan eklememiştim. Bana homunculus mangasınıda hatırlatıyor biraz. Myanimelist'de en yüksek puana sahip 5'inci manga, yani top beşte.:respect:

Çevirisi zahmetli ve dili ağır olduğu için girişmiyorlar herhalde manga grupları ama ayıp ediyorlar, gerçi onlarda haklı, çevirmen ve editörde yok piyasada:ühü:

Konu için sağol, belki birileri görüpte el atar
Çevirisine başlandığı için açtım konuyu.

Tanıtım için ellerine sağlık.
Ama manga-tr de "çeviri bırakıldı" yazıyor. Sense çevirisine başlandı demişsin. :hoo:

Tanıtım için ellerine sağlık.
Ama manga-tr de "çeviri bırakıldı" yazıyor. Sense çevirisine başlandı demişsin. :hoo:
Manga-tr'ye konuyu açanı bilmiyorum. Biz de başkasından gelecek diye bekliyorduk. Çevirisi bırakıldı diye güncellenince tekrar yapsak mı diye felan konuştuk. İlk bölümün çevirisi de birazdan elimde olur. Bu pazar felan paylaşırız herhalde.

Manga-tr'ye konuyu açanı bilmiyorum. Biz de başkasından gelecek diye bekliyorduk. Çevirisi bırakıldı diye güncellenince tekrar yapsak mı diye felan konuştuk. İlk bölümün çevirisi de birazdan elimde olur. Bu pazar felan paylaşırız herhalde.
Hmm, anladım.
Umarım sonunu görürüz, daha önceden başlamıştım ama fazla ilerleyememiştim. Velhasıl kelam çevrilmeye başlanması güzel olmuş.

Yarıladım mangayı, ama günde üç bölümden fazla okuyunca zaten düşük olan modum daha da diplere sürükleniyor. :( Geldiğim yere kadar gayet güzel gidiyor şimdilik, bu tarz başka mangalar da okumak isterim.

Sadece, kızı gözünde çok fazla büyütüyor geldiğim yerde yıllar geçmiş olmasına rağmen. Hayatında daha büyük problemler varken üstelik. Bakalım nereye bağlanacak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık