Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OverGeared

Bence de öyle bir olaya(golem invasion) denk gelmesi doğrudan saçma ama sadece mesele iyilik yapma değil.
Reis bizim oradaki konuştuğumuz konu bu sınıfı elde etmek içi gerekli şart. Grid'in kardeşi oyunu hiç bilmeyen bir kişi ve ne tesadüfdür ki lafta kimsenin yapamadığı karşılıksız iyilik mi ne öyle birşey yapıyordu. Sonra o elde ediyor bu sınıfı. Yoksa sınıfın gereksizliği yetersizliliği gibi bir eleştirimiz yok.

Kardeşi konusunda bende bir şişirme olduğunu düşünüyorum. Biraz saçmalık o gücü alması. İyilik konusunda aynı şeyi bende düşünmüştüm. Tipik başrol torpili işte. Diğer sınıflar da yavaş yavaş oyun ilerledikçe ortaya çıkacak.

Pvp konusunda ise oyunda pvp puanı kasma karşılığında müthiş ödüller alma gibi bir muabbet olmadığı için gelişi güzel olaylarlarda pvp oluyor. O yüzden Grid'in pvp ve pve'de iyi olması normal. En büyük pvp zaten ulusal yarışmalar oluyor. Onun dışında Grid pve ve krallık konularıyla ilgileniyor hep. Sadece Grid'e özgü değil herkes için geçerli hatta. Pve'de güçlü olan pvp'de de güçlü oluyor. Oyunun algoritması bunun üzerine kurulu zaten. En basit örneği oyunda pve yoluyla alınan Title'lar pvp'de itemler ve sınıflar ile birlikte en büyük farkı yaratan faktör. Bu 3 faktörde en iyi pve yoluyla elde edilebildiği için Pve=Pvp oluyor. Birde pvp'lerde genelde bir balance vardır. Farklı itemler skilller ve skill buildler kullanılır. Bu oyunda böyle bir balance olmaması ayrı bir kanıt olarakta sunulabilir.

Birde kendimden örnek vereyim; 29 yaşındayım ko ile başlayan ve galiba 4 tane daha oynadığım ko gibi mmo vardır. Hem pvp hem pve de çok iyi yığınla çar gördüm. Kendimde 1 mmo'da gayet 2 sinde zirve olabilecek konumda idim hatta ^^ Gayet olabilecek birşey bu.
Pvp=pve dediğin doğru ama bu oyunda biraz daha his söz konusu çünkü çoğu skilli kaçarak doodge yapabiliyorsun. Biraz black desert mantığı.
bende çok oynadım gerçekten ko,black desert,wow, metin2,cabal vs. Çok oynadığım oyunlar var. olaya biraz wow mantığı ile yaklaştım ben aslında :)
Bakalım görücez çünkü karakterin gidişatı hata gibi ilerliyor. Gidişat o yönde

Pvp=pve dediğin doğru ama bu oyunda biraz daha his söz konusu çünkü çoğu skilli kaçarak doodge yapabiliyorsun. Biraz black desert mantığı.
bende çok oynadım gerçekten ko,black desert,wow, metin2,cabal vs. Çok oynadığım oyunlar var. olaya biraz wow mantığı ile yaklaştım ben aslında :)
Bakalım görücez çünkü karakterin gidişatı hata gibi ilerliyor. Gidişat o yönde
Yanlız bu satisfy isimli oyun biz her ne kadar mmo oyunlar ile örnek göstersekte yapısı farklı. Sanal gerçeklik oyunu. Kapsüle girip gününüz vr teknolojisin bir kaç seviye üstünde. O yüzden gününüz mmolardan içerik olarak farklı. Daha çok senaryo üzerine büyük atılımlar yapabileceğin bir tarzı var. Gizli görevler vs çok önemli. O yüzden karakter baya bir s seviye görev yaptığı için uçurum aşırı büyüyor diğerleri ile arasında. Zaten oyunun yapımcıları bile bir kişinin bu kadar s görev yapmasını hiç beklemiyorlardı. Ama işte beklenmeyen oldu adam deli gibi güçlendi.

Yanlız bu satisfy isimli oyun biz her ne kadar mmo oyunlar ile örnek göstersekte yapısı farklı. Sanal gerçeklik oyunu. Kapsüle girip gününüz vr teknolojisin bir kaç seviye üstünde. O yüzden gününüz mmolardan içerik olarak farklı. Daha çok senaryo üzerine büyük atılımlar yapabileceğin bir tarzı var. Gizli görevler vs çok önemli. O yüzden karakter baya bir s seviye görev yaptığı için uçurum aşırı büyüyor diğerleri ile arasında. Zaten oyunun yapımcıları bile bir kişinin bu kadar s görev yapmasını hiç beklemiyorlardı. Ama işte beklenmeyen oldu adam deli gibi güçlendi.
Evet bu doğru birde 1 levelde 300 level efsanevi item yapabiliyor ve biraz şeyi bekliyorum Mistik item ne olacak acaba

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık