Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] OverGeared

950 civarı ara vermiştim bir ara tekrar başlarım. Öne çıkan pozitif tarafı bana göre komedisi,her bölüm kahkaha attırmıyor belki ama arada var bir gülümsetiyor ki önemli bir şey light novel aleminde bana göre.
Ben Grid'in açgözlülüğü dışında pek komik sahne hatırlamıyorum. Zaten 900 lere kadar okuduysan bu bölümlerde o özelliği de kalmıyor. Sebebini biliyorsundur. Beni içine çeken senaryosunun tutarlılığı. Olay örgüsüde 1 lvl den max lvl seviyesine uygun gelişiyor. Gidipte buglu galibiyetler almıyor. Sadece şans vuruşları oluyor ya da tam tersi unlucky vuruşlarda atabiliyor. Kaç kere ölüyor zaten. Şuan uğraştığı kişi ve işler zaten hangi aşamada onuda biliyorsundur. En tepe nokta herhalde pagma ve ejder olur doğu kıtasından sonra. Fazla arc çıkartacak konu kalmıyor. Çok bölüm çıkartır genede ama arclar az çok tahmin edilebiliyor. Gerçek hayatımızda bir MMORPG tarzı ne kadar oyun oynayan kişilerin tahmin edebileceği tarzda ise bu seride o kadar tahmin edilebiliyor. Sınıflar, lvl kasma, bosslar, clanlar, pvp etkinlikleri gibi bir çok şeyi barındırması ne kadar tahmin edilebilir şeylerde olsa işlenişi ve tutarlılığı götürüyor işi.

Webtoon takip ediyorum.Ana karakter azıcık kafayı kullansa kral olur da iste ilk baslarsa illa mal olmak zorunda...Neyse ki toparladı iyi gidiyor şimdilik.

Krallık için kutsal kalkan yaptı sonra kaçırdırlar onu kovalıyorlar 45.bölümdeyim en son bu çıktı.
Senin bölümlerde zaten krallık kuracak güçte değil ki. Sen nasıl bu çıkarımı yaptın ? Ben seni 1000 bölüm falan okudunda öyle bu yorumu yaptın sandım. Bir krallık kurmamasının sebebini detaylarıyla ilerde öğreneceksin. Belli bir düzen ve sistem oluşturmak için ilk yılların da çok fazla para gerektiriyor krallık. Grid zaten kendi derdinde. 1 kuruşun hesabını yapıyor kendi için. Krallıktan önce kademe kademe büyümesi gerektiğini görecek.

Senin bölümlerde zaten krallık kuracak güçte değil ki. Sen nasıl bu çıkarımı yaptın ? Ben seni 1000 bölüm falan okudunda öyle bu yorumu yaptın sandım. Bir krallık kurmamasının sebebini detaylarıyla ilerde öğreneceksin. Belli bir düzen ve sistem oluşturmak için ilk yılların da çok fazla para gerektiriyor krallık. Grid zaten kendi derdinde. 1 kuruşun hesabını yapıyor kendi için. Krallıktan önce kademe kademe büyümesi gerektiğini görecek.
Kral olur derken ülke kralı değil yani mecazi anlamda her istediğini daha rahat yapar anlamında :hhh: Hala item yaparken işin mantığını anlamamış 40 lvl olmasına rağmen.Bilgi vericen sandım ya gaza gelme hemen krallık kuramayacağının farkındayım merak etme :hhh:

Anime sandım mangasınıda okuyormuşum :D (Tam teçhizat). Tabi içeriği okumadan direk animesini arayınca öle oldu :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık