Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] One Piece Evrenindeki En Güçlü Karakter

One Piece'de size göre gelmiş geçmiş en güçlü karakter(Zirvedeki Halleri)

• Kullanılan toplam oy
    311
Ankette;
- Meyve gücü açık olduğu halde Luffy'yi indiremeyen Sengoku (Borsalino ve Kuzan'ın teklemişti)
- Bedeninin tamamını bile göremediğimiz, sadece adı belli olan Kong var.

Bir amirale, ''Eğer biraz daha genç olsaydım Luffy'lere de yardım ederdim'' diyen bir adamın olduğu yerde, sözün muhatabı Kizaru ve dengi diğer amirallerin ne işi var ? :) Ray-ri san gençliğinde tüm amiralleri harcayabilecek güçte olduğunun mesajını verdi bize. Dolayısıyla hiçbir amiral bu ankette olmamalı diye düşünüyorum.

72 yaşında, onlarca handikapa sahip Wb, bunu bize 2 yumrukta gösterdi aslında. Bu adam bu haliyle iki yumrukta amiral felç etti beyler. Şu an seride bunu yapabilecek adam sayısı bir elin parmağını geçmezken Wb bunu ölüme 5 dakika kala yapıyor. Muazzamlığın farkına varın ve şu amiralleri alın bu anketten. Al bunu burdan Hamdi :D

Ankete gelince, Roger ve Wb birbirlerine denk karakterler. Ha Roger'a vermişim ha Wb'ye vermişim fark etmez. Ancak Wb'nin gücünü daha çok gördüğümüz için ben Oyaji'ye attım oyu.

Not: Editlenen anketle birlikte ben de oyumu editleyip, yüzyıllardır adının yaşadığı efsane, Ryuuma'ya verdim oyumu :good:

Son düzenleme:

Vegapunk

Wb diyorum.Rogerin gücünü daha görmedik ve kk olması en güçlü olduğu anlamına gelmez.

İlk defa fanlik yapıp rayleigh diyeyim. Zaten roger korsanlarınin asıl gücü Ray-san'dir. Roger fikir adamidir. :) Fanlik yapmadan gerçekçi bakarsam da ryuma derdim. Yüzyıllardir adı efsane olarak kalmis ve sonraki nesillere aktarılmış. Hem onun lakabında da kral var hem de bir şeyin kralı değil, sadece KRAL. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık