Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 852 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Bu hafta One Piece yok.
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Film Gold ile ilgili son bilgiler ve sohbet başlığı için Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

Onepiece-Roleplay

'Online - Wii Oyun' forumunda Nowinorth tarafından 7 Eylül 2012 tarihinde açılan konu

1. Nowinorth (Üye)
    Mesaj Sayısı 22
    Üyelik Tarihi6 Eylül 2012
    Merhaba.Son zamanlarda Onepiece rp sitelerinde yaşanan sorunlar bundan iki gün önce bir site açmamıza neden oldu.Kimileride gmler siz rpnizi yazdıktan anca iki gün sonra mesaj atıyor, kimilerinde siteler çok karışık ve sorunlu.İşte bu gibi sorunları olmayan bir site açmak istedik.Şimdilik iki kişiyiz.İlerde gm sayımız artacaktır.

Sitede neredeyse bütün herşey tamamlanmıştır.Sadece birkaç npc tayfa daha ve siz oyuncular eksik.Site çok düzenli ve güzel görünümlüdür.

Gm alımlarımız vardır kendini gm olmaya uygun gören kişiler siteden ''Hawkeye Mihawk''a pm atsınlar.En yakın zamanda cevap gelecektir.

http://onepiece-roleplay.activeboard.com/

Herkesi bekleriz.

2. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 358
    Üyelik Tarihi7 Şubat 2012
    kardeş bu rp oyunu nasıl daha önce hiç oynamadım da zevkli oluyor mu eğer oluyorsa ben de oynamak isterim

3. EliminateThemaLL (E.M. \O/)
    Mesaj Sayısı 832
    Üyelik Tarihi12 Aralık 2011
    Çok zevklidir.Arkadaşlar arasında hep oynarız.One piece,orta çağ vs. konu değişir genellikle.İnternette o kadar zevkli değil bence.Arkadaşlar arasında bazen gülmekten oynayamadığımız oluyor.

4. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 358
    tam olarak ne yapıyoruz yani oyunun amacı felan ne siteye girdim de herkes kendi karakterini yapmış bi onu gördüm amaç nedir oyunda

5. EliminateThemaLL (E.M. \O/)
    Mesaj Sayısı 832
    Üyelik Tarihi12 Aralık 2011
    Amaç;kendine bir karakter oluşturursun.Bir hikaye olur oyunda.Hikaye devam eder,oyunun yöneticisi karakterinin başına gelen olayları belirler.Bunlar attığın zara göre belli olur,iyi bir şey mi olacak kötü bir şey mi olacak.Bu normaldeki.İnternette de üyeler devam ettirir hikayeyi.Belli bir hikaye yoktur,biri başlatır.Gerisi gelir.

6. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 358
    tamam kardeşim çok teşekkür ederim :D sevdiğim bir karakter varda kendi tasarladığım internete düşmesini istemiyorum eğer doğru düzgün bir şeyse yazacağım karakterimi tekrar çok sağol :D

7. darkspeed (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,287
    Üyelik Tarihi14 Kasım 2009
    yetişebiliyor musunuz ya da yetişebilecek misiniz?

8. Lynfield (x)
    Mesaj Sayısı 1,038
    Üyelik Tarihi6 Mart 2012
    Bir de tamamen türkçe yapsaydınız iyi olurdu :(

9. Nowinorth (Üye)
    Mesaj Sayısı 22
    Üyelik Tarihi6 Eylül 2012
    Sitedeki hesabım çalındı ve site baltalanmaya çalışıldı.Şimdi düzelttik, online sayımız düştü fakat yeni üyeler Gelmiş.Aynı şekilde son zamanlarda rpleri yazma süremi biraz uzatmıştım ama artık tekrar vaktim var ve çok hızlı yazabilirim ki zaten o zamanlarda bile yavaş değildi.Oyun da doğru düzgün bir şey merak etmeyin zevk alırsınız.

10. darkspeed (Üye)
    Mesaj Sayısı 1,287
    Üyelik Tarihi14 Kasım 2009
    CP9 na girmek istersek?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık