Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One PieceUnlimited Cruise Ep: 1 (PC)

• Konbuyu başlatan King of Snipers Sogeking
  • Başlangıç tarihi

Yasar646

Lord Of Sniper's Sogeking Senin Ekran Kartı Benim Ekran Kartına Fark Koyar!Birde Orda Bunlarıda işaretledikten sonra sorunsuz şekilde çalışacaktır Demişsin ama O ekran Kartıyla İlgili Bişey ekran kartınız 1gb-600mb arasıysa normal fps'yle oynayabilirsiniz altıysa kasarak oynarsınız 1gb sonrası özellikleri isterseniz düşürüp oynayabilirsiniz(Ben genelde Emülatorlü oyunları o şekilde oynarım NDS,Wii,Ps2 Dahil!Çünkü Ekran Kartım Pek İyi Değildir)yada Özellikleri Fulleyip ekran kartınızın Yettiği Görüntü Kalitesiyle(Nvidia,Ati HD Series Kullanıyorsanız Oyunun Normal görüntü Kalitesiyle) Oynayabilirsiniz.

:D
arkadaşlar acil yardım. ben bu torrenti indirdim fakat 1 den fazla rar dosyası var bnlar iso değil nasıl emülatöre tanıtabilirim :(
Bütün Rar Dosyalarını seçip sağ tık yapıp klasöre çıkart de çıkartma bitince bi klasör oluşacak rar dosyalarının olduğu yerde o klasörün içinde iso dosyası vardır.O şekilde emülatörle seçip o ynayabilirsin keşke Bende Oynayabilsem :( :D söylediğim yol umarım yardımcı olmuştur sorunuz olursa bana pmden sorunlarınızı söyleyebilrisiniz yardımcı olmaya çalışırım :good:

Clark Kent

Sistem gereksinimlerine göre indirecem minumum özellikler nelerdir ?

Yasar646

Birde Balık Tutabilen Warsa Nasıl Yapıldığını Söleyebilirmi Ben Basıyorum Olmuo Doğru Tuşa Bastığıma Eminim :( Lütfen Cevabı Bilen Sölesin...:confused:

Arkadaşlar oyunu buyuk umutlarla indirdim.Pek beklediğim gibi olmadı.oyun farklı hikaye uzerinden gidiyor one piece ile tek alakası karakterler.Daha çok varilin içinde başayıp ada ada giden oyun olması ümidindeydim.4 gb ram 512mb/256 bit gt 9600 ekran kartı olan pcmde wiiden dolyı sanırsam charlar yavas kosuyor vs.
Saçma sapan bitki falan topluyoruz pek hosuma gitmedi orası.Tuş vs ayarları zorluyor ama arkadaş güzel anlatmış eline sağlık.
Daha ilk maptayım yanlıslıkla bana verilen ağımsı şeyi kaybettim kelebek yakalama görevi var(evet görev kelebek yakalama :S) sorunu nasıl halletceğimi bilen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim.Tabi bu yazdıklarım ilk izlenim oyunun ilerleyen zamanlarda nasıl olcağını bilmiyorum.Ama 35 milyon satan bir animenin oyunun daha düzgün olabilirdi kanatindeyim.
Skill kısımları güzel düşünülmüş ilerledikçe karakterler daha yeni şeyler öğreniyorlar.Ama logue town,alabasta gibi yerlerde bilindik one piece görevlerini yapmayı yeğlerdim.Şimdi saçma sapan yaratılar var onlar dönüşüyor bişeylere falan..

King of Snipers Sogeking

Birde Balık Tutabilen Warsa Nasıl Yapıldığını Söleyebilirmi Ben Basıyorum Olmuo Doğru Tuşa Bastığıma Eminim :( Lütfen Cevabı Bilen Sölesin...:confused:
uzun süredir işlerden dolayı online olamıyorum oyunun hala oynanması yada oynanmaması sevindirdi balık tutmak için 3 tuşlu bir kombinasyon gerekir joystick te ben kare-üçgen+sol analog u sağ çapraz a çekip ondan sonra salıyordum 99 metreye kadar atabiliyordum

Arkadaşlar oyunu buyuk umutlarla indirdim.Pek beklediğim gibi olmadı.oyun farklı hikaye uzerinden gidiyor one piece ile tek alakası karakterler.Daha çok varilin içinde başayıp ada ada giden oyun olması ümidindeydim.4 gb ram 512mb/256 bit gt 9600 ekran kartı olan pcmde wiiden dolyı sanırsam charlar yavas kosuyor vs.
Saçma sapan bitki falan topluyoruz pek hosuma gitmedi orası.Tuş vs ayarları zorluyor ama arkadaş güzel anlatmış eline sağlık.
Daha ilk maptayım yanlıslıkla bana verilen ağımsı şeyi kaybettim kelebek yakalama görevi var(evet görev kelebek yakalama :S) sorunu nasıl halletceğimi bilen arkadaşlar ulaşırsa sevinirim.Tabi bu yazdıklarım ilk izlenim oyunun ilerleyen zamanlarda nasıl olcağını bilmiyorum.Ama 35 milyon satan bir animenin oyunun daha düzgün olabilirdi kanatindeyim.
Skill kısımları güzel düşünülmüş ilerledikçe karakterler daha yeni şeyler öğreniyorlar.Ama logue town,alabasta gibi yerlerde bilindik one piece görevlerini yapmayı yeğlerdim.Şimdi saçma sapan yaratılar var onlar dönüşüyor bişeylere falan..
o kaybettiğin ağı gemide herhangi bir odada geminin güvertesinde bir yerde bulabilirsin sonuçta örümcek ağı o :) ondan sonra usopp a gidip bug-catcher ını tamir ettirebilirsin

Tesekkur ettim :) o dedigini yapmaya calismistim beceremedim.Bende yeni oyun actim :D
Charlarin agir hareket etmesi konusunda bi onerin varmi.sallamasyon ayarlarla biraz hizlandi ama hala moblar geldimi charlar yavasliyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık