Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One-Punch Man (Murata)

Oda'nın çizmediğini bilmiyordum 30 sayfa çizdirsin işçilerine de biz de doyalım. Adam aranan patron seri uzatıp istihdam sağlıyor. :)

Birde @hdbfresh 'in yazdığına göre o iki üç ufak ekleme de yokmuş. Ben çizimine bir şey diyemem ama konu ve diyaloglar da önemli bir unsur. Gerçi serinin tanınması murata sayesinde oldu da işte birinden biri olmayınca olmuyor.
O abartı ya öyle şey olur mu? Kishimoto'nun asistanı Boruto yapıyor çizimlerdeki dandiklik fark açıkça ak ile kara gibi asistan çizse anlarsın.

@Tombe , Her bölümü Oda'nın çizdiğini düşünmüyordum ondan doğru kabul ettim. Konusuyla ve varacağı noktayla ilgilendiğimden pek önem vermiyorum çizimlere ONE gibi paintten çizip verse de okurum şahsen.

@amaneden , Sen sanki bu Oda fanlığını aşırıya kaçırmışsın? Celallenme o kadar.

@Tombe , Her bölümü Oda'nın çizdiğini düşünmüyordum ondan doğru kabul ettim. Konusuyla ve varacağı noktayla ilgilendiğimden pek önem vermiyorum çizimlere ONE gibi paintten çizip verse de okurum şahsen.

@amaneden , Sen sanki bu Oda fanlığını aşırıya kaçırmışsın? Celallenme o kadar.
Oda fanlığıyla alakası yok. Önce meseleleri doğru ele almak gerek. Benim sıkıntım hiçbir bilgiye sahip olmadan ortalıkta ahkam kesen ve bu şekilde senin gibi kişileri de inandırabilen kişilerle. Aynı kişi sürekli her konuda herhangi bir kaynağa dayanmadan üfürdüğü bilgileri bu şekilde saçtığı için sert bir dil kullanıyorum. Ayırt etmek gerek bazı şeyleri. Sonra ithamda bulunursun fanlık falan diye.

Oda fanlığıyla alakası yok. Önce meseleleri doğru ele almak gerek. Benim sıkıntım hiçbir bilgiye sahip olmadan ortalıkta ahkam kesen ve bu şekilde senin gibi kişileri de inandırabilen kişilerle. Aynı kişi sürekli her konuda herhangi bir kaynağa dayanmadan üfürdüğü bilgileri bu şekilde saçtığı için sert bir dil kullanıyorum. Ayırt etmek gerek bazı şeyleri. Sonra ithamda bulunursun fanlık falan diye.
''Şuursuzca inanmak'' kısmının fanlık damarının kabarması ile yazıldığını düşünüyorum. Manga forumunda birinin seri hakkında yazdığına inanmak bir şey kaybettirmeyecek olduğundan herhalde öyle oluyordur gözüyle baktım. Yani gidip her gördüğüme Oda seriyi başkasına çizdiriyormuş diye anlatmam emin olmadan.

''Şuursuzca inanmak'' kısmının fanlık damarının kabarması ile yazıldığını düşünüyorum. Manga forumunda birinin seri hakkında yazdığına inanmak bir şey kaybettirmeyecek olduğundan herhalde öyle oluyordur gözüyle baktım. Yani gidip her gördüğüme Oda seriyi başkasına çizdiriyormuş diye anlatmam emin olmadan.
Şuursuzca inanmak diye bir şey yok. "Şuursuzca sarf edilen cümlelere" inanmak var. Orada sana değil şuursuzca laf eden ve bin kere anlatılmasına rağmen hâlâ aynı şekilde devam eden-hatta kimi zaman aynı konuları tekrar açan- şahsiyete var. :sapkali:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık