Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Diğer İsimleri:
One Punch-Man, One Punch Man
Bölüm Sayısı: 12
Özellikler: Aksiyon, Komedi, Parodi, Bilim Kurgu, Seinen, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler
Yayın Tarihi: 5 Ekim 2015 - 21 Aralık 2015
Yapımcı Stüdyo: Madhouse
Manga Tartışma Başlığı: One Punch Man
Tanıtım: Bu seri cansız duruşu, kel kafası ve de hiç de etkileyici olmayıp her tarafından sıradanlık fışkıran Saitama adındaki genç hakkında. Ne var ki sıradan görünüşünün altında sıradan problemler yatmamakta. İşin aslında kendine zorlu rakipler arayan süper bir kahraman o! Asıl sorun işte burada ortaya çıkıyor. Ne zaman umut vadedebilecek bir rakip ortaya çıksa tek yumrukla amele sümüğü gibi yere yapıştırıyor. Acaba Saitama sonunda kendisine meydan okuyabilecek kötü birisini bulabilecek midir? Meydan okumak için yeni kötüler ararkenki Saitama'nın kolay ve komik zaferlerini sakın ola kaçırmayın! (altyazi.org)

Yusuke Murata'nın 2012'den beri yayımlanan aynı isimli mangasından uyarlamadır. (O da ONE'ın serisinden uyarlama gerçi :D )

Diğer İsimleri: One Punch-Man 2, One-Punch Man 2, OPM 2
Bölüm Sayısı: 12
Özellikler: Aksiyon, Komedi, Parodi, Bilim Kurgu, Seinen, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler
Yayın Tarihi: 10 Nisan 2019 - 3 Temmuz 2019
Yapımcı Stüdyo: J.C.Staff

Son düzenleme:
Saitama'nın sesi hala rahatsız ediyor ya+beklediğimi bulamadım animeden :( Demek ki büyük bir heyecanla beklememek gerekiyomuş animeleri. Sonra ne çıkarsa çıksın tatmin etmiyor. :/

Derlerdi doğru. Seiyuu'yu kastederken bile Gintoki'nin seiyuu'su deniyor. Yapıştı adamın üstüne. O kadar da karakter seslendirmişliği var yazık :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık