Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One-Punch Man (Anime)

Önceki bölümden sonra mangayı okudum. Şimdi bu bölümü izleyince aşırı berbat geldi ses tonu mâlum sahnede. Animenin tek kötü yönü bu ama çok daha iyisi bulabilirlerdi.

Unknown

Bir ben mi garipsemedim sesi bu arada haftaya gelecek bölüm sanırım benim mangada okuduğum son bölümdü hadi bakalım güzel bölümdü açıkcası.

Çok tiz sesti millete bağardığı esnada ama olsun genel olarak iyi bölümdü ben seviyorum animeyi.

O ses :agla: Tüm ciddiyeti yoketti lan. Ben orada olsam gülerdim kesin:D Geri kalan her şey güzeldi bölümle ilgili. Bu sezon bitip yeni sezon gelesiye kadar ben bu sezonu defalarca izlerim artık.

kao.one

Goku'yu koymaya cesaret edememişler.:S

Sonic iyi oturmuş, kralı bekliyorum.
Goku'yu koysalar ne olacak
adamın ciddi anlamdaki gerçekten ciddi vuruşu evreni yok edecek güçte
Kahramanlar kaçarsa, kim yardıma koşacak? Bana göre One pounch man'da Gerçek anlamda kahramanlık yapan 2 kişi var biri bizim Saitama diğerinide büyük ihtimalle sonraki bölümde görecez spoiler vermiyeyim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Goku'yu koysalar ne olacak
adamın ciddi anlamdaki gerçekten ciddi vuruşu evreni yok edecek güçte
Kahramanlar kaçarsa, kim yardıma koşacak? Bana göre One pounch man'da Gerçek anlamda kahramanlık yapan 2 kişi var biri bizim Saitama diğerinide büyük ihtimalle sonraki bölümde görecez spoiler vermiyeyim
Genos da var. Kaçmadı o da.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık