Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'e Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

One Piece'ye başlanır mı?

• Kullanılan toplam oy
    306
Ace ölüyor derim.
Bana söyleyen Ace ölüyor demişti Ace ilk görünce bu kadar güçlü bir adam nasıl ölür demistim marinefordu görünce (güçlü kişileri) Ace e (Luffy için) üzülmüştüm ama Ace kurtulduğunda trollendigimi düşündüm
Şimdi diyeceksin ki bu mal ne diyor ama insan Ace in öleceğini anlarsa daha heyecanlı oluyor

Ben derdimki one piece başlamadıysan geç kalmadın ama biraz zamanını harcar derdim sonra amvlerini açar izletirdim özellikle marineford amvlerini

Bana söyleyen Ace ölüyor demişti Ace ilk görünce bu kadar güçlü bir adam nasıl ölür demistim marinefordu görünce (güçlü kişileri) Ace e (Luffy için) üzülmüştüm ama Ace kurtulduğunda trollendigimi düşündüm
Şimdi diyeceksin ki bu mal ne diyor ama insan Ace in öleceğini anlarsa daha heyecanlı oluyor
Herkes spoiler'dan rahatsız değil ben sonunu bildiğim şeylerden daha fazla keyif aldığımı söyleyebilirim olayların o duruma götüren hikaye örgüsünü anlamak daha kolay oluyor bazen. Konuda soruya gelirsek, Manga okumaktan keyif alıyor ve okumayı biliyorsa tavsiye ediyorum anime maalesef keyif vermiyor gereksiz uzatıyor bu tarz durumları da anlatıyorum.

Bir karakteri merak ediyorsun fakat karakteri iyi tanımak için bir sürü bölüm bekleyeceksin milyonlarca teori yapcaksın.
Sonra her şeyin olabileceğini göreceksin ama sonra teori tutmayacak.
Başlama:D
Ama başlarsan sonu olmaz istesende bırakamazsın

Son düzenleme:
Direk başından başlamasına gerek yok. Önce seriyi sevmesi için ortalama üstü bir arc izletilerek başlatılabilir.
Zaten severse baştan başlayacaktır bu sayede. Sevmezse de 1 arc çok bir şey kaybettirmez.

BAşla 50 bölüm sonra Zoro fanıyım diyorsan bırak derdim.Yan karekterlere deger veren çok seri oldugu gibi böyle serilerde var bunlardan uzak dur derdim.

Tavsiye ediceksem Gold D. Rogerin idamını ve amv sini izletirim animeyle mangayla alakası olmayan arkadaşlarım bile başladi
Hangi AMV imiş o

Ben önersem, sara sara izle derdim. Çımki yavaş ilerliyor, anime ve manga alemini biliyorsa mangadan yardır derdim. Merak ettiğin ve aksiyon olan yerleride animeden bak.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık