Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece'ye Başlayayım mı Diyen Kişiye Ne Dersiniz?

'Korsanfan Genel' forumunda sensey tarafından 15 Haz 2018 tarihinde açılan konu

?

One Piece'ye başlanır mı?

1. Öneririm.

73.6%
  2. Önermem.

26.4%
  1. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 1,287
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    One Piece'yi duyup başlamayı düşünen birçok kişi var. 900 bölüm ve seri ile ilgili internet sayfaları büyük bir zaman harcaması demek. O kadar zaman çok farklı yöntemlerle geçirilebilir. Örneğin bir seri yerine daha çok manga okunur, anime izlenir.

Böyle büyük bir sorusu olan bir kişiye ne önerirsiniz? Geçmişe dönme şansınız olsa yine OP'ye başlar mıydınız?

Son düzenleme: 15 Haz 2018
  2. kuroashi.no.sanji1993 燃える竜爪拳“火炎”竜王

kuroashi.no.sanji1993 (燃える竜爪拳“火炎”竜王)
    Mesaj Sayısı 7,312
    Üyelik Tarihi5 May 2015
    Başlama derdim :D Başlamazdım.

3. amaneden (?)
    Mesaj Sayısı 15,646
    Üyelik Tarihi13 Kas 2014
    Kesinlikle öneririm. 1 milyon kere başlarım. İnsanlar vaktini zaten boşa harcıyor. Böylesine mükemmel bir baş yapıtı herkes okumalı.

4. Quartion Sekai Saikyō no Otoko

Quartion (Sekai Saikyō no Otoko)
    Mesaj Sayısı 566
    Üyelik Tarihi30 Kas 2017
    İlk 70 bölüm sabredeceksen başla derim

5. sensey Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko

sensey (Amiral=Dragon=Mihawk=Yonko)
    Mesaj Sayısı 1,287
    Üyelik Tarihi30 Eyl 2017
    Gereksiz uzun olduğu için başlama derim. 900 bölüm olmuş bir bölümde 10 tane gizem katılıyor. Seri çok saçma bitmeyecekse 2000 bölüme kadar yolumuz var. Fazla ölüm olmamasını ve ana karaktere çok fazla yoğunlaşılmasını sevmedim.

6. Çörekçioğlu Luffy Shanks > Mihawk

Çörekçioğlu Luffy (Shanks > Mihawk)
    Mesaj Sayısı 3,565
    Üyelik Tarihi23 Eyl 2017
    Eğer 907. bölüme kadar okuyacaksa başlasın.Yok ben bitireceğim derse bundan kısa Naruto. Daha kısa ama sonu aynı yere bağlanacak gibi :D

Şaka bir yana başlamasın. Güncel takip etmek bağımlılık gibi oluyor. Biraz sabretsin,seri bitince hepsini birden okusun. Ama güncel asla.

7. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 13,170
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Ben çok kişiye başlattım, Mf izlet direkt. En güzeli bu. Death note veya helsing istiyorlar genelde. Birde mangaya zor geçerler. Anime iyi ya derler, sonra manga okuyunca anime bozdu diyecekler. Hahha onlara animeyi gömsemde burada övmeye devam. Değer mi değer. Tekrar bile izler ama en güzeli de sana op profesörü gibi bakar. İzledikçe sohbet eder ve bu kadar şeyi nasıl Biliyon diye şaşırır. Çok işsiziz ya. :D

Bu arada Op'yi salla Bleach ver Animesini, Naruto daya peşinden.

8. Kuroro Skill Hunter Site Yetkilisi

Kuroro (Skill Hunter)
    Mesaj Sayısı 4,318
    Üyelik Tarihi16 Kas 2014
    Öneririm kesinlikle. Seri bittiğinde bir kere daha en baştan okurum. Geçmişe gitmeye gerek yok.

9. Koray Üye

Koray (Üye)
    Mesaj Sayısı 635
    Üyelik Tarihi18 Oca 2016
    Tavsiye ediceksem Gold D. Rogerin idamını ve amv sini izletirim animeyle mangayla alakası olmayan arkadaşlarım bile başladi

10. Mercury (:()
    Mesaj Sayısı 2,945
    Üyelik Tarihi16 Ara 2015
    Öneririm. Ama şiddetle tavsiye etmem, öneririm sadece :oleyo: O da Doflamingo'nun hatrına.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık