Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'i Hangi Durumda Bırakırsınız?

Görüşünüz

• Kullanılan toplam oy
    111
Naruto'ya bağlasa bırakmam okurum, sonra bi yerlerde dalga geçerim. Zaten dayanıklılığımız var, Fairy Tail bitirdik zamanında.

Zoro, Luffy'i öldürüp KK olursa seriyi bırakırım ahaha :D Ben bırakmam en fazla sıkılırım ya da bir şey olur ara veririm sonra da biriktirip okurum. Bi kere yapmıştım mesela öyle.

Ben söyliyim kolay kolay kimse bırakamaz ben 5 yıldır filan okuyorum 3 yıldırda bu forumu okuyorum ara verdim ama 1 ay geçince oo 3 bölüm olmuştur bi bakıyım diyip tekrar başlıyorum

Naruto'ya bağlayınca bırakmak diye bir seçenek olmaz bence ya. Naruto güç dengesinin hayli içine sıçıp abartılı güçlerle bitse de son bölüme kadar bitirdik seriyi. Mangaka geçmişi falan bağladı yani, iyi ya da kötü. Ha Kaguya gibi son villain olursa sıkıntı olur, onda da serinin sonuna gelmiş olursun zaten. Hadi Fairy Tail desen anlaşılır, mesela bu arc göze batan çok şey oldu. Gelecek arclarda da biz Hasır Şapka tayfasıyız, elimizden her şey gelir, b.ktan bir kombo ile amiral-yonkou püskürtürüz, başkaları da oha bunlar ne yapıyor falan diye bakar, böyle işte sevginin, arkadaşlığın gücü muhabbetlerine girerse işte o zaman sıkıntı olabilir. Böyle olsa seriyi ciddi bir şekilde takip etmek değil de ucu ucuna bakıp biriktire biriktire okuma gibi olur yani.

Sevgi, dostluk, arkadaşlık seride bayağı önemli bunu anladık. Ama buna sahip olmayan kötüleri de hemen madara etmemek lazım, bu kötüler boşuna tepeye gelmemişler. Koca Ana'ya bu kaçıncı ihanet ben anlamadım, korkudan söylemeyenler, arkadan iş çevirenler. Bir arc daha bomba sonrası gibi giderse seriyi sadece ayrıntılara önem veren vasat bir seri olarak düşünür ve böyle olan diğer serilere, bu da One Piece'leşmiş derim. Karşı tarafın gücü, organizasyonu önemli değil, yazar berbat kurgularla ana karakterleri nasılsa tepeye çıkaracak derim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık