Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Hiç bulaşılmasın bu olaylara. Bulaşacaksa da Zoroyu uzak tutsun. En son how ı meet ym da Barney için demiştim az Robinle takılsa iyi olur diye. Ağzına sıçıldı karakterin :/

İlla olacaksa serinin son birkaç bölümünde Zoro-Nami, Luffy-Hancock, Franky-Robin olabilir belki. Ayrıca dikkatimi çekti bu ülkücülerdeki Ahmet Kaya sevdası gibi Zorocularda da gizli Nami sevdası var. Ben dahil

Hiç bulaşılmasın bu olaylara. Bulaşacaksa da Zoroyu uzak tutsun. En son how ı meet ym da Barney için demiştim az Robinle takılsa iyi olur diye. Ağzına sıçıldı karakterin :/

İlla olacaksa serinin son birkaç bölümünde Zoro-Nami, Luffy-Hancock, Franky-Robin olabilir belki. Ayrıca dikkatimi çekti bu ülkücülerdeki Ahmet Kaya sevdası gibi Zorocularda da gizli Nami sevdası var. Ben dahil
Ordaki ana kadro bizim tayfayı hafif andırmıyor mu :D Tip olarak sadece.

One piecede romantizm diye biraz google kurcalayınca şunu buldum.Luffyi aşk böceği yapmışlar tam Hancock'un hayallerindeki gibi olmuş. :D

Serinin tek gerçek aşkı Shakky ve Rayleigh'dir.
Ayrıca Shakky ve Rayleigh evlidir. Gördüğüm kadarıyla bilinmiyor bu pek.

NamixZoro olmayacak bir şey.:D Olsa olsa Zoro-Tashigi olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık