Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece'te Romantizm

Zoro istediğini alır arkadaşım adam yakışıklı kaslı ve tarz. Saçları bile yeter. Robin kaç senedir köpek gibi aşık ama, Roronoa Zoro yüz vermez. Farklı adamdır Zoro. Perona 2 sene Zoro'nun peşinden koştu, Mihawk Zoro'ya "oğlum bu kız sana hasta, seni bana anlatmaktan başımın etini yedi. Ağız tadıyla şarap içemiyoruz" artık dedi. Nami'den bahsetmiyorum bile. Nami ilk gördüğü günden beri Roronoa Zoro gerçeğinin farkında ve ona aşık. Sanji'nin çok şansız olmasının en büyük sebebi bu aslında Roronoa Zoro gibi bi adamla aynı tayfanın bir üyesi olmak. Tüm kadın karakterler Zoro'ya aşık. Mesela Hancock. Hancock, Zoro'nun posteriyle yatıp kalkıyor. Luffy'e aşık olmuş filan yalan bunlar arkadaşlar. Luffy'i kullanıp Zoro'yla tanışmaya çalışıyor. Zoro elde edemeyeceğinden değil gerek duymadığı için kadınlara yüz vermiyor.

Sanji'ye sapık diyenleri kınıyorum arkadaşlar. Sanji gerçek bir aşk adamı. Sapık dediğin Brook veya Franky gibi olur. Biri senelerdir aynı donla geziyor ve kendine sapık denilince mutlu oluyor. Diğeri her gördüğü kadının donunu görmek istiyor. Sanji sadece dünyadaki tüm kadınlar mutlu olsun istiyor. Görünmezlik meyvesi istemesi onu sapık yapmaz.
Bonney de galiba Zoro'ya yazıyordu ama Zoro yüz vermedi tabi.Tayfaya bile gelebilir sırf Zoro için.Hele şimdi bir görse zaten dibi düşer.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık