Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece'de Hiç Bug Yok mu?

Sorumuz: One Piece'de hiç bug yok mu? Basit ufak şeyler değil de; gerçekten göze batan var mı?

Merhaba arkadaşlar;
Bu soruyu ilk başta Soru-Cevap kısmında sormuştum fakat iki farklı cevap alınca; daha fazlası olabileceğini, buna kafa yoranların daha ince görmüş olabileceği bug'lar olabilir diye konuyu şuanda açmış bulunuyorum.

Öncelikle; Bug nedir?

İlk nerde çıktı:
Harvard'da bir computerde sorun çıktı, Grace Hopper adlı teknisyen kontrol ettiğinde devreler üzerinde bir kanatlı böcek gördü. böceği aldığ anda sistem yeniden çalıştı. onun anısına bilgisayarlarda bug kelimesi kullanılır.

Anlamı: Bilgisayar dilinde kulanılır daha çok; fakat günümüzde herhangi bir hikaye, film, olay, durum hakkında konuşurken de kullanılıır. Manası hata demektir.

Örnek olarak en üstteki soruma verilen 2 cevabı alıntılıyorum; daha net anlaşılması için...

Var. Benim hala cevap bulamadığım bir soru; Mihawk kılıcını nasıl çekiyor?

Zoro ağzında kılıç varken nasıl konusuyor? Dişlerinin arasına kalem koyup konuşmayı dene bi :ehe:

Son olarak diyeceğim; çizim hatalarını yazmayın, onun zaten konusu var ayrı.. Bu konu One Piece'deki hikaye, akış ve durumların değerlendirilmesinden ibarettir.

Son düzenleme:
Garp Gemiden büyük gülleyi geminin neresinden çıkardı?

veya sanji şeytan meyvesiz haldeyken ayağından nasıl ateş çıkartabiliyor. Yöntemi neyse Bizde yapak. Mangala düşkün insanlarız sonuçta.

Luffy G3 sonrası küçüldüğünde kıyafetleri neden küçülüyor?
Aynı şekilde Buggy bölündüğünde neden kıyafetleri de bölünüp birleşebiliyor?
Aynı şey Chopper gibi çoğu meyve kullanıcısı için de geçerli.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık