Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece: World Seeker (PS4, XBOX ONE, Steam)

Çerezlik bir oyun olacaktır, hikaye veya oynanış açısından öyle çok yüksek beklentilerim yok. Ancak oyunun görselliği bayağı hoşuma gitti ek olarak açık dünyada lastik çocukla dolaşmak ve dolaşırken değişik şeyler yapmak bayağı zevkli olabilir. Zaten Op oyunu olduğundan benim için 2,3-0 önden başlıyor. Hikaye olarak da belli bir çıta tuttursalar benim için efsane oyun olur.

Benim de hoşuma gitti tanıtım. Tek oynanabilir karakter Luffy olacak gibi görünüyor. Tabi emin değilim bundan. Gomu gomu no mi'nin mekaniklerini çok iyi yapmışlar diye öyle düşünüyorum. Gerçi uyuyan Zoro da vardı kapakta ama bilemedim. Böyle olması daha iyi benim açımdan. Jet pistol saldırısını çok güzel yapmışlar mesela.

Benim de hoşuma gitti tanıtım. Tek oynanabilir karakter Luffy olacak gibi görünüyor. Tabi emin değilim bundan. Gomu gomu no mi'nin mekaniklerini çok iyi yapmışlar diye öyle düşünüyorum. Gerçi uyuyan Zoro da vardı kapakta ama bilemedim. Böyle olması daha iyi benim açımdan. Jet pistol saldırısını çok güzel yapmışlar mesela.
Battlefront'taki gibi sıradan adamla (Luffy) oynarken yeterince puan toplarsan geçici olarak efsane bir karakteri (Zoro xd) açabileceksin oyunda. Uyuyan Zoro'nun manası bu bence.

Bunu yapmam gerekiyordu mazur görün. :(

Battlefront'taki gibi sıradan adamla (Luffy) oynarken yeterince puan toplarsan geçici olarak efsane bir karakteri (Zoro xd) açabileceksin oyunda. Uyuyan Zoro'nun manası bu bence.
Direk şu videoda 12. saniyede olan şey geldi aklıma. Senin dediğin bu kadar anlık bir şey değil sanırım. :D

Wii olsun ps2 gba emülatör bütün op oyunlarını oynamışımdır. En son Pirate warriors 3 ten çok zevk almıştım. Bu oyunda da sadece luffy ile oynama modu yoktur tayfanın geri kalanıyla da oynayabiliriz zamanla gösterirler. Luffy'i istediğimiz gibi yöneticez hareket yaptırıcaz daha ne olsun nasıl bir beklentiniz çok iyi oyun olması için anlamadım.

Wii olsun ps2 gba emülatör bütün op oyunlarını oynamışımdır. En son Pirate warriors 3 ten çok zevk almıştım. Bu oyunda da sadece luffy ile oynama modu yoktur tayfanın geri kalanıyla da oynayabiliriz zamanla gösterirler. Luffy'i istediğimiz gibi yöneticez hareket yaptırıcaz daha ne olsun nasıl bir beklentiniz çok iyi oyun olması için anlamadım.
Kendi karakterimizi kurup maceraya atılmak bana o oyunu aldırır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık