Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 863 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Golden Week tatilinden dolayı bu hafta Jump çıkmayacak. Bu sebeple bu hafta One Piece yok. Ayrıntılar
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece Triple Triad

'Online - Wii Oyun' forumunda fufu tarafından 14 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. fufu usopp

fufu (usopp)
    Mesaj Sayısı 75
    Üyelik Tarihi24 Şubat 2013
    Android Uygulamasında oynanan bir oyun. Kart oyunu. Kendi korsan bayrağını yapıp yeni tayfalar alıyorsun.

Oyun çok hoşuma gitti.

Oyun Görüntüleri

Tayfana Arlong ve Alvida gibi kaptanlarıda katabilirsiniz bunun için history'de Arlong'u ve Alvida'yı yenmeniz lazım.

Sudoku tarzında ama sizin kartınız rakip takımın kartındaki 4 rakamın yanında,üstünde, yada altındaki sayıdan büyük olmalı yani ona göre kart seçmelisiniz.

Bu da oyunun videosu
    [video=youtube;uWVI_RZYeIo]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=uWVI_RZYeIo[/video]

2. Integrale The Black Mamba

Integrale (The Black Mamba)
    Mesaj Sayısı 1,895
    Üyelik Tarihi28 Ocak 2011
    Takıldığınız yer olursa sorabilirsiniz. Ben oyunu bitirdim, üstüne bütün Special Card'ları açtım. Şimdi colleseumda Dragon ve Roger'i almaya çalışıyorum. Oyun güzeldir tavsiye ederim ama manga okumayanlar spoiler yememek için bakmasınlar. Mangada yeni bir karakter göründüğünde oyuna hemen güncelleme geliyor. Developer cidden emek veriyor oyuna. Oyunun Google PLay Store linki : https://play.google.com/store/apps/details?id=es.guppydroid.games.onepiecetripletriad&hl=tr

3. fufu usopp

fufu (usopp)
    Mesaj Sayısı 75
    Şimdi colleseumda Dragon ve Roger'i almaya çalışıyorum.'' bende colleseum var ve dediğini anlamadım açıklayabilirmisin.

4. Integrale The Black Mamba

Mesaj Sayısı 1,895
    Colleseum u gold modunda bitirirsen 5 kart arasından seçim yapıyorsun. Oradan Dragon ve Roger çıkabiliyor. Bu karakterleri almanın diğer yolu ise Online Battle fakat şu an çalışmıyor. Güncellemeyle düzelir umarım.

5. THR Üye

THR (Üye)
    Mesaj Sayısı 229
    Üyelik Tarihi16 Ocak 2012
    Bende supernovaların 1.seviyeyi zar zor geçtim ama 2.seviyesinde takılıp kaldım elimde cp9 elemanları, aokiji,moria ve perona var ama yeterli gelmiyor. 7 puanlı adamı almanın daha kolay yolu yokmu.

6. fufu usopp

fufu (usopp)
    Mesaj Sayısı 75
    historyde ilerleyince battle modda da güçlü adamlar geliyor bu adamları yenip alabilirsin. Bu oyunda sadece güç değil strateji de gerek kartları nereye koyduğun önemli.

7. THR Üye

THR (Üye)
    Mesaj Sayısı 229
    İşin aslı ben süpernovaları almaya çalışıyordum ama sanırım onlar alınamıyormuş. Birde sonraki adımda daha güçlü adamlar çıkacak diye baya bir süre onlarla uğraştım fakat çıkanlar daha zayıfmış. Şuanda history modunu bitirdim colezyum'a başladım.

8. Integrale The Black Mamba

Mesaj Sayısı 1,895
    History Mode da butun karakterleri alabilirsin. 9 kartin en az 7 tanesini ele geçirmen gerekli.

9. THR Üye

THR (Üye)
    Mesaj Sayısı 229
    Supernovalarda baya uğraştım bi türlü kart seçme ekranı gelmemişti. Gerçi şuanda elimdekiler daha yüksek seviyeliler onları almanın bir anlamı kalmadı ama colezyum için güçlü adamlar lazım 9 yeni dünya karakterleri biraz zorluyor. Yinede biraz uğraşla alırım sanırım.

10. Integrale The Black Mamba

Mesaj Sayısı 1,895
    Random Battle dan Z yi almaya çalış bence. 8-8-a-a statları var colleseumda işine yarar.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık