Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Treasure Cruise/ Android-iOS

Silinmiş Üye

En sağlam adamım Gladius, Prenses Vivi ve Killer. Ne hallere düştük ya la :S

Silinmiş Üye

İlk aşamada raid bosslara odaklanmak önemli onların üzerinden team kurup baya gelişirsin
İşte olmuyor o dediğin. Şans olacak, bal olacak, lokum olacak ki düzgün bi adam düşecek. Yoksa ot düşüyor çöp düşüyor. 80 olduk hala düzgün bişey yok.

İşte olmuyor o dediğin. Şans olacak, bal olacak, lokum olacak ki düzgün bi adam düşecek. Yoksa ot düşüyor çöp düşüyor. 80 olduk hala düzgün bişey yok.
Şuan chopper raid var mesela kesebileceğin nadir raidlerden Usoop ve full mavi takım diz sadece 30 luk olanı kes bir iki kesişte düşer oradan başla mesela

Kid çok iyi bi karakter değil oyunda kısıtlı takım düzeni var ama sen sanırım fanlıktan istiyorsun gelir yakında takma kafana bendede yok ama bugün Cavendish sevindirdi beni en son çıkan legend tekte düştü legendler 6* olanlar oluyor saydıkların legend değil raid boss sanırım
Doff olan legend yav bi tek.Kid efsane ya 4 tane ozellik alabiluyor.Onun icin 4 tane manuel kid karti 30 tane forbidden tome 25 tane de seker biriktirdim.Hepsi Kid icin.

Doff olan legend yav bi tek.Kid efsane ya 4 tane ozellik alabiluyor.Onun icin 4 tane manuel kid karti 30 tane forbidden tome 25 tane de seker biriktirdim.Hepsi Kid icin.
5 yıldız hepsi 4 özellik alır zaten :) Kidd bitek Str takımlarına koyulur onunda yerini doldurabilecek çok karakter var aslında ama sen seviyorsun belliki hayırlısı olsun yakında cıkar inş :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık