Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] One Piece Treasure Cruise/ Android-iOS

Vay be 300 staminadan fazla harcadım düşüremedim ben adaya drop geldikçe giriyorum hatta bu arada aynı değil sende olanın gelişimi yok 2000 küsüre 1200 küsürde kalıyor diğeri sarı 55 cost ama olsun

Vay be 300 staminadan fazla harcadım düşüremedim ben adaya drop geldikçe giriyorum hatta bu arada aynı değil sende olanın gelişimi yok 2000 küsüre 1200 küsürde kalıyor diğeri sarı 55 cost ama olsun
Bende baya harcadim oraya ama en son bir deneyeyim dedim dustu sansa :) Bende o yuzden yazdim zaten.Hem 4 yildiz hem Gelistirme yok.Neyse bekletelim biraz.Belki su go dan cekeriz sansa

Selam arkadaslar forum da yeniyim bende one piece treasure oyununu oynuyorum ama oyun ici alisveris yapamiyorum bu neyden kaynakli olabilir turkiye destekli olmadigindan olabilirmi bu konuda bilgisi olan bir arkadas varsa yardim ederse sevinirim

Şu 1 bölümden arlong park a kadar olan görevler çok güzel şeyler veriyor görev isimlerini ve nasıl geçileceğini türkçe liste olarak atabilecek birisi varsa yardımcı olursanız çok minnettar olurum yeni oyuna başlayanlara da rain bow gems ve bir çok değerli şeyler veriyor yardım edecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık