Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 856 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Haftaya One Piece yok.
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

[Tanıtım] One Piece Treasure Cruise / / Android-ios

'Oyun' forumunda yyolcu tarafından 1 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. KHAZADUM Üye

KHAZADUM (Üye)
    Mesaj Sayısı 25
    Üyelik Tarihi27 Aralık 2015
    Legend lerde en iyi cavendish kizaru çeken oldumu ?

2. Mesaj Sayısı 37
    Üyelik Tarihi6 Şubat 2013
    Keşke 55 gemle girdim işime yarayan sadece yeni Smoker oldu o da öyle büyütürüm köşede kalır

3. KHAZADUM Üye

KHAZADUM (Üye)
    Mesaj Sayısı 25
    Şu hogback mansiyon da showdawn geckomoria yi geçen oldumu ı taktiği varmı sürekli zombi soldiers yapıyor ona vurmayın + 10 kalkanı var

4. KHAZADUM Üye

KHAZADUM (Üye)
    Mesaj Sayısı 25
    Smoker işe yaramıyor normal adadan gelen smoker evolve yapınca da geliyor ama kizaru çok iyiymiş arkadaşlarda var sentomaruda iyi 45 harcadım hiç bişey çıkmadı bana hep çöp adamlar

5. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 224
    Üyelik Tarihi11 Temmuz 2014
    belli bir yüzdeden sonra cıkarıyordur ben mihawk special ve kral elizabello specialle tek attım ona

6. KHAZADUM Üye

KHAZADUM (Üye)
    Mesaj Sayısı 25
    Yanlışın olmasın 10 vuruş istiyor special işlemiyor 1 de 3 tur da 1 asker yeniliyor sengoku corazan Ace gear2 luffy diable sanji zor ile giriyorum alamıyorum

7. Mesaj Sayısı 965
    Üyelik Tarihi4 Temmuz 2016
    Karakterlerin captain abilitysine göre takım kur.Mesela bende Enel için full QCK takım var.Kaptan Enel Ace Sanji Gladius Jozu yardimci kaptan diye de yine bir QCK alınca strlere resmen tek atıyorsun.Rakipte ağırlık hangi sınıf ise ona göre bir takım ile gir.

8. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 224
    Üyelik Tarihi11 Temmuz 2014
    2. arcın finalinde moria ile kapışıyorsun o sandım asker yenilediği için usoop basıp direk moria öldürmeye odaklan onu baya oldu geçeli sanırım hatırlamıyorum olmadı youtube izle hepsinin geçiş taktikleri oluyor

9. Mesaj Sayısı 37
    Üyelik Tarihi6 Şubat 2013
    Y
    Youtube'tan One piece treasure cruise Zenigami yazıp nasıl geçildiklerini izleyebilirsin olmazsa bana karakterlerinin screenini al at ben sana bir kombin yaparım

10. Mesaj Sayısı 965
    Üyelik Tarihi4 Temmuz 2016
    marineforddan kizaru düştü şansa bak :D bunun ile sugo festten gelen aynı mı ?

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık