Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 852 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Bu hafta One Piece yok.
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Film Gold ile ilgili son bilgiler ve sohbet başlığı için Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

[Tanıtım] One Piece Treasure Cruise / / Android-ios

'Oyun' forumunda yyolcu tarafından 1 Eylül 2015 tarihinde açılan konu

1. Mesaj Sayısı 789
    Üyelik Tarihi4 Temmuz 2016
    Var.Kendi adasindan dusurmustum.Benim takimla pek isim yok ya.Sevdigim adamlari topluyorum.Bir tek Kizaru ile Killer kaldi

2. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 140
    Üyelik Tarihi11 Temmuz 2014
    Hımm yardımcı olabilirdim öyle hedefin falan olsa ama yoksa salla eğlenmene bak

3. Mesaj Sayısı 789
    Kombo saldiri var mi acaba baska adamlar ile.Mesela luffy zoro sanji combosu gibi.

Oyle bir sey varsa soyle yav severim oyle seyleri :)

4. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 140
    usoopla olan var birde sanırım nami sanji usoop sanırım başka ben daha görmedim tayfaya özel koymuşlar

5. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 140
    Sugodan red çeken oldu mu ?

6. Mesaj Sayısı 789
    10 + 1 denedim de gelmedi bana.Eustass Kid geldi ama ben colezyumdan geleni fullemistim zaten ekstra oldu.Monet geldi iki tane.Vergo Basil hawkins falan geldi bana bir de Jozu.

7. LonelySam (Üye)
    Mesaj Sayısı 140
    Rob lucci çektim 2 sugodur şansım yaver gidiyor

8. KHAZADUM Üye

KHAZADUM (Üye)
    Mesaj Sayısı 17
    Üyelik Tarihi27 Aralık 2015
    Su rank da puan nasıl yapılıyor sürekli puanım aynı 10 defa Geciyorum aynı. En kısa süre denedim yok uzun yaptım yok vArmı bi taktiği

9. Mesaj Sayısı 789
    rankingden bahsediyor ise çok hasar verme ile alakalı o.Ne kadar hasar o kadar puan.

Kizaru sugo-fest geliyor ayın 22 sinde.45 gem birikti 5 tane daha bulursam deneyecem şansımı.Tabi yine 3 tane kaya çıkacak o ayrı.

10. Salamander (Üye)
    Mesaj Sayısı 1
    Üyelik Tarihi23 Nisan 2013
    İki üç gün önce ben de oyuna başladım. Yılbaşı özel çekilişi olayı sayesinde Rayleigh geldi :D Yeni olduğum için merak ettiğim acaba doğru mu yapıyorum diye düşündüğüm çok şey var yardımcı olacak olan olursa çok makbule geçer :)

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık