Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Türkiye Podcast Serisi

İyide 1’den başlayıp 200’e kadar okumuyor ki insanlar, gördükçe bakıyorlar. 5-10 sayfa herneyse okuyorlar gündelik işlerine bakıyorlar müsait olunca geri bakıyorlar vs.
Ayrıca yorumlar birbirinden bağımsız oluyor istediğin yerden bak oku, burada 4 tane insanın konuştuğu bir akış var kafana göre istediğin yerden açıp izleyemezsin diye düşünüyorum .
Videonun akış çubuğunda konuşulan konular başlık başlık ayrılmış durumda. İsteyen merak ettiği, yorumunu dinlemek istediği konuyu direkt o dakikayı açarak dinleyebilir.

Sanji'nin kapaktaki 4 numaralı kıyafeti giymesinin sebebi 997. bölümün 1000'e göre sondan 4. bölüm olması diye düşünmüştüm.
Nami 3. katılmadı konusunda Rayleigh'e katılıyorum bence de o belli değil ama 726. manga renkli kapağında Oda bunu bi' sıraya sokmuştu.
Bu sırada Sanji 5.
Yani geliş sırası ile de bir alakası yok bence.
Bana göre direkt olarak baştaki sebepten ötürü 4 numara yazılmış.
Hani bunun tartışılması bile saçma videoda dediğiniz gibi. yok sanji 4 numara olmuş falan Rayleigh gene iyi tutmuş kendini videoda :D
Ellerinize sağlık açıklama kismi çok hoş olmuş ilgili olduğum konuyu hemen süreye tıklayıp açıp dinleyebiliyorum konuyu kısa kısa.
Tekrardan elinize sağlık.
Birkaç kapakta daha var aynı numaralandırma. Sanji'yi 5 numaraya koyuyor Oda giriş sırasına göre numaralandırınca. :good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık