Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

Tayfasını kimse merak etmediği için onlarla ilgili bilgi vermeye gerek görmemişlerdir. :oleyo:
Aman olmasınlar. Ben istemiyorum. İstememe nedenim Oda yüzünden. Tamam Luffy harici diğer süpernovalarında tayfası pasiftir ama Law da ki fark ön planda oluşu. Wano ile 4 arctır bizimle. Law bu kadar ön planda olup popüleritesi artarken tayfası arkada hiç kalıyor. Tayfasıyla yaptığı, anıldığı tek bir hareketi yok. Tek başına yol almış, tayfa yanında süs. Totta Land izlemedim ama Bege bile tayfasının yanından hiç ayrılmamış Law ise tayfasıyla aynı havayı soluyor olmasına rağmen yanlarına gitmiyor, bizimkilerle. En iyisi Oda, şu tayfasını ortadan kaldırsın, ayak bağı olmasınlar Law'a :hhh:

Aman olmasınlar. Ben istemiyorum. İstememe nedenim Oda yüzünden. Tamam Luffy harici diğer süpernovalarında tayfası pasiftir ama Law da ki fark ön planda oluşu. Wano ile 4 arctır bizimle. Law bu kadar ön planda olup popüleritesi artarken tayfası arkada hiç kalıyor. Tayfasıyla yaptığı, anıldığı tek bir hareketi yok. Tek başına yol almış, tayfa yanında süs. Totta Land izlemedim ama Bege bile tayfasının yanından hiç ayrılmamış Law ise tayfasıyla aynı havayı soluyor olmasına rağmen yanlarına gitmiyor, bizimkilerle. En iyisi Oda, şu tayfasını ortadan kaldırsın, ayak bağı olmasınlar Law'a :hhh:
Belki Oda ters bir hareket yapıp Law'ın tayfasını ve bandajcıyı harcayıp Law'ı tayfaya alır. Belli mi olur? :oleyo2:

Ama tam tersinin olma olasılığı daha fazla tabi. :oleyo2:

Belki Oda ters bir hareket yapıp Law'ın tayfasını ve bandajcıyı harcayıp Law'ı tayfaya alır. Belli mi olur? :oleyo2:

Ama tam tersinin olma olasılığı daha fazla tabi. :oleyo2:
Şuan beni ters köşe yaptın mesela. Spoiler içerikte resim beklerken metin okuyan ben.

Tayfasını harcasında bandajcı kalsın birbirlerine yardım ederler. Law tedavi/ameliyat eder, Chopper ilaç hazırlar, bandajlar. :flaugh: Chopper ın tayfa görevi doktorluk, Law doktor ama tayfa görevi stratejist olur. Bir üye olmasını çok istiyorum arc sonu bakalım ne olacak. :flaugh:

@Jiso Totta Land ile Wano arasında olan bir filmmiş. Zou'da tayfası vardı oysa ki. Filmde tayfası olmaz ise garipserim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık