Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Stampede [Ağustos 2019]

He Croco'yu yenen adamın elinden almaya çalışıyorlar. Fakat Croco'nun elinden almaya korkuyorlar... Belki Croco'nun antik silahı bulmaya çalışmasını bekliyorlardı. Koskoca Rob Lucci'yle Crocodile'ı mı kıyaslıyoruz?
"Koskoca Rob Lucci" :hhh:

Sen yine pek iyi şeyler yeyip içmemişsin belli.

Film tartışmasında bile önemli noktası atlıyorsun. Rayleigh ile denk denilen adam Crocodile ile yenişemediği söyleniyor. Sen gelip koskoca Lucci diyorsun :S

Üye silindi 1004

"Koskoca Rob Lucci" :hhh:

Sen yine pek iyi şeyler yeyip içmemişsin belli.

Film tartışmasında bile önemli noktası atlıyorsun. Rayleigh ile denk denilen adam Crocodile ile yenişemediği söyleniyor. Sen gelip koskoca Lucci diyorsun :S
Her boss bir diğerinden daha güçlü olduğuna göre. Enel Croco'dan bir kat, Lucci Croco'dan iki kat daha güçlü.

Ne Enel ne Croco bu adama vitesi açtıran kişi Lucci. Bunu unutma....

Her boss bir diğerinden daha güçlü olduğuna göre. Enel Croco'dan bir kat, Lucci Croco'dan iki kat daha güçlü.

Ne Enel ne Croco bu adama vitesi açtıran kişi Lucci. Bunu unutma....
Sana göre Hordy de herkesten güçlü müydü reis? :S

Peki o vites Jozu'nun saldırından falan da güçlü bir teknik heralde. :hhh:

Bazen serinin mantığını cidden hiç anlamadığını düşünüyorum yapma böyle. MF'ye baksan bile az çok bir şeyleri anlarsın da boş yazmak daha zevkli heralde. :D

Üye silindi 1004

Luffy'nin Enel ve Croco vs'si Oda'nın sıvamasından başka bir şey değil. Hiçbir mantıklı açıklaması yok :(
Nasıl sıvaması ya... Yapma gözünü seveyim.

Sana göre Hordy de herkesten güçlü müydü reis? :S

Peki o vites Jozu'nun saldırından falan da güçlü bir teknik heralde. :hhh:

Bazen serinin mantığını cidden hiç anlamadığını düşünüyorum yapma böyle. MF'ye baksan bile az çok bir şeyleri anlarsın da boş yazmak daha zevkli heralde. :D
Vitesli Luffy'e karşı Crocodile ne yapabilir? Bu sorunun cevabını istiyorum senden. Ya da G3 yese Crocodile'a ne olur? Lütfen buna da cevap istiyorum.

Ayrıca Hordy'le suyun içinde dövüştüklerini unutuyorsun değil mi? Yüzeyin bilmem kaç kat altında Crocodile ile Hordy dövüşürse ne olur?

Bullet ile yenişememişler ama :ehe:
Bullet kim ya?

Luffy'nin Enel ve Croco vs'si Oda'nın sıvamasından başka bir şey değil. Hiçbir mantıklı açıklaması yok :(
Enel i aşırı güçlü çizdi altından kalkamadı, lastik meyvesine bahane ederek saçmaladı, üstüne mantra gibi bir yetenekle yenilmesi imkansızdı.Gitti seriden çıkardı... Croco ise ilk villian kurbanı tam bir sıvama ama Croco genede gelecekte bir şey vaat etmiyor, Lucci nin ya da başka bir boss un üstüne çıkamaz. Seride görürsek sadece tek bir hakisi olur, onu da Oda gösterirse...
@Yubashiri-sama işte millete tek atan adam 19 yaşında Croco ile denklermiş ya :D

Nasıl sıvaması ya... Yapma gözünü seveyim.

Vitesli Luffy'e karşı Crocodile ne yapabilir? Bu sorunun cevabını istiyorum senden. Ya da G3 yese Crocodile'a ne olur? Lütfen buna da cevap istiyorum.

Ayrıca Hordy'le suyun içinde dövüştüklerini unutuyorsun değil mi? Yüzeyin bilmem kaç kat altında Crocodile ile Hordy dövüşürse ne olur?

Bullet kim ya?
Hala diyorsun ki G3 yese ne olur? Kör oluyorum yapma böyle. Seriyi okuyormuş gibi yorumlar yapma lütfen. :(

Sana göre G3> Jozunun Elmas, haki saldırısı heralde. :D

Cevabı kendi kendine veriyorsun zaten. Ne olurdu falan diye. Jozu dediğin karakter Croc'a ya vurduğundan daha güçsüz bir saldırı yapıyor Kuzan'a ve sonuç.
Hani yere yatırıp kendini toplatıyor parça parça. Croc bundan daha güçlü bir saldırı yemesine rağmen öyle kendini yerden toplamıyor. Üstüne üstün Jozu Kuzan da ki gibi "Yere yatırdım devam etmemeyim ben buna" tarzında da durmuyor Croc karşısında.

Siz hala Alabasta falan kafasındasınız. Adam yaptığı hataları bile SBS de, açıklamalarında bahsediyor. Croc karşısında diğer kaarakterlerin bile tepkileri belliysen sizin boş boş atıp tutmaniz cidden komik. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık