Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Yardım] One Piece Sitesi Fikrim ile İlgili Görüş ve Önerileriniz

Site hakkında oyunuz

• Olumlu

Kullanılan: 11 91.7%
  • Olumsuz

Kullanılan: 1 8.3%

• Kullanılan toplam oy
    12
Sayın korsanfan forum yıllardır hayranı olduğum onepieci dahada sevdirdiğiniz için ilk olarak teşekkür ederim.

Ben de bu manganın tanıtımı için ülkemizde sizden başka sağlam kaynak olmadığını fark ettim ve aklıma tamamen herkezin aklına gelebilecek bir fikir geldi bir onepiece wikipediası yapıp karakter ve önemli anları tanıtmak istedim araştırdım türkçe var ancak yeterli değil.

Bende kendi bilgimle bir site kurdum. Ve tanıtımı korsanfan forumunda desteği ve karakter tanıtımlarından da bilgilerden faydalanmak istiyorum ve ayrıca üst site olarak burayı göstermek istiyorum.

Şimdi diğer arkadaşlardanda anime bilgisi üst seviyede olan arkadaşlardan yazar olarak yardım almak istedim onepieci ülkemizde bir tık daha ileri taşımak istiyorum.

Siteyi şuan için bi kaç ekleme ile şu şekilde yaptım değerli fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

Not. Ben para mara derdinde değilim şükür memurum param pulum var ne reklam ne bişi hiç düşünmedim. Ben sadece kendi heveslerim ve hobilerim arkasında koşan biriyim eğer benim gibi düşünen dostlarım varsa korsanfan çatısı altında birleşip dahada büyümek isterim. Saygılar...

Opwiki.tk

Kütüphane bilgileri için bir izin söz konusu ise çeviriler @Smoker a ait. Onun izni ile kullanabilirsin sanırım. Onun dışında yazım için bir yardım gerekirse şahsen elimden geleni yapmaktan memnun olurum.

Eline sağlık güzel olmuş.

Nacizane tavsiyem, kaynak sistemini kullanırsan güzel olur. Ben OP wiki sistemini bu amaçla kullanıyorum Atıyorum Kinemon hakkında bir şey kafama takıldıysa wikiden açıp bakıyorum ilgili sahnenin nerede geçtiğini kaynak kısımda verdikleri için kolay buluyorum vs. Tabi bu kadar çok veri yapmak çok uzun zaman alır ama eklediğin her bilgiyi manga veya anime kaynağını altta kaynakça olarak göstermeyi alışkanlık haline getirirsen çok güzel bir veritabanı olur.

Eline sağlık güzel olmuş.

Nacizane tavsiyem, kaynak sistemini kullanırsan güzel olur. Ben OP wiki sistemini bu amaçla kullanıyorum Atıyorum Kinemon hakkında bir şey kafama takıldıysa wikiden açıp bakıyorum ilgili sahnenin nerede geçtiğini kaynak kısımda verdikleri için kolay buluyorum vs. Tabi bu kadar çok veri yapmak çok uzun zaman alır ama eklediğin her bilgiyi manga veya anime kaynağını altta kaynakça olarak göstermeyi alışkanlık haline getirirsen çok güzel bir veritabanı olur.
Evet işte bunun için manga bilgisi yüksel arkadaşlardan yardım istiyorum mesele biri bir yazı ekledi yada ben araya bu manga sayfasını olayın geçtiği yeri eklense inanılmaz olur.

Bir Youtube kanalı aç ve One Piece evrenini tanıtan videolar hazırla. Türkiye'de eksik olan bu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık