Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Seçimleri

Oyunuz kime?

• Kullanılan toplam oy
    103
  • Anket kapatılmış .
Im-Sama tahtında otururken bir anda yönetim şeklinde değişikliğe giderek seçime gitmeye karar veriyor. Herkes aday olabilir ve oy verebilir.

Ve One Piece evrenini yönetmek için ortaya çıkan adayları size tanıtıyorum.

Im-Sama

Mevcut yönetici. Kendisinin başarılı olduğunu düşünüyor ve seçimde kazanacağını düşündüğü için aday oluyor.

Shichibukai İttifakı(Doflamingo ve Crocodile)
Ne korsanlar tarafından sevildiler ne de hükümet onlara gereken değeri verdi. Ülke ve krallık yönetme tecrübeleri var. Koca OP dünyasını da niye yönetemesinler değil mi? Hancock ve diğer Shichibukailer de kendilerine destek veriyorlar.

Hasırşapka İttifakı(Luffy ve Shanks)
Herkesin huzur içinde ve özgür yaşaması gerektiğini savunuyorlar. Seçimi kazanırlarsa herkese hasır şapka da dağıtacaklarmış.

Devrimciler(Dragon)
Savaş savaş nereye kadar deyip, silah bırakıp seçimlere giriyorlar.

Adaletçiler( Akainu)
Fujitora, Kizaru, Aokiji'nin desteğinin yanı sıra, Sengoku'nun da fikir adamlığından destek alacak Akainu Op dünyasına adalet getireceğine söz verdi!

Kaosçular
Kaido, Kid, Big Mom, Teach gibi dünya yansın da ben keyif alayımcılar bir araya geldi ve bu yola baş koydular.

Kılıç İttifakı-(Zoro ve Mihawk)
Kılıçcıların One Piece dünyasında ezildiğini düşündükleri için ittifak olup adaylıklarını koyuyorlar. Her adayı Wano gibi Samuray ülkesi yapma vaatleri düşündürücü.

SEÇİM(ANKET) SÜRESİ 3 GÜNDÜR. BAŞARILAR!

3 gün boyunca adayınızı destekleyebilir ve diğer üyeleri ona oy atmaya yönlendirmeye çalışabilirsiniz.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık