Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Sınavı II

DaNTeFe

22 Doğru...Çok zordu canım çıktı :D Meyvelerinin tiplerini biliyorum, özelliklerini biliyorum ama adlarını bilmiyorum :D Ama bence onları ezberlemeye gerek yok...Gomu Gomu'yu bil tamam :D Hem bak 440 bölümü tekrar izlersek kaç saat'iniz boşa gidecek biliyormusunz?Ve çoğu bilgi ileride işe yaramıyacak...Zaten Oda Sensei hatırlatma yapıyor bence izlemek biraz saçma olur...Neyseki 20'nin altında değilim ^^ Teşekkürler daha da zor olursa s.çtık :D

22 Doğru...Çok zordu canım çıktı :D Meyvelerinin tiplerini biliyorum, özelliklerini biliyorum ama adlarını bilmiyorum :D Ama bence onları ezberlemeye gerek yok...Gomu Gomu'yu bil tamam :D Hem bak 440 bölümü tekrar izlersek kaç saat'iniz boşa gidecek biliyormusunz?Ve çoğu bilgi ileride işe yaramıyacak...Zaten Oda Sensei hatırlatma yapıyor bence izlemek biraz saçma olur...Neyseki 20'nin altında değilim ^^ Teşekkürler daha da zor olursa s.çtık :D
Yarar veya yaramaz.... Anime hakkında bilgin olması gerekir... Özellikle fanıysan... Bir arkadaşın yeni baslarken sana bu sorulardan birini sorsa napcan? O yönden düşün... Ben 5 kere baştan izledim... Bütün wikiyide ezberledim nerdeyse... Ama hala bilgim az geliyor... Ayrıca çok zoruda olcak merak etme...

aa yeniden baktım ve 18 doğrum olduğunu farkettim:)

Yarar veya yaramaz.... Anime hakkında bilgin olması gerekir... Özellikle fanıysan... Bir arkadaşın yeni baslarken sana bu sorulardan birini sorsa napcan? O yönden düşün... Ben 5 kere baştan izledim... Bütün wikiyide ezberledim nerdeyse... Ama hala bilgim az geliyor...
ya bende en azından her bölümü 3 defa izlemişimdir hele bu enies lobbyleri 5 defa.Ancak 1 yıldır op'a ara verip 5-6 uzun soluklu anime serisi izleyince insanın kafası karışıyor vede unutmaya başlıyor:)

Ve açıkcası öyle Gaimonlu bölümleri felen 1-2 defa izlemişimdir fillerden pek zevk almam.

aa yeniden baktım ve 18 doğrum olduğunu farkettim:)

ya bende en azından her bölümü 3 defa izlemişimdir hele bu enies lobbyleri 5 defa.Ancak 1 yıldır op'a ara verip 5-6 uzun soluklu anime serisi izleyince insanın kafası karışıyor vede unutmaya başlıyor:)

Ve açıkcası öyle Gaimonlu bölümleri felen 1-2 defa izlemişimdir fillerden pek zevk almam.
Bir dahakinde filler olmaz büyük ihtimalle... Ama dikkat ettiysen soruların çoğunun cevabı benim çevirilerde var..

MonkeyDLuffy

yav izleyin keyfini çıkarın sadece neden böyle şeyler ezberliyorsunuz ( bilemedim ondan mı böyle söylüyorum bilmiyorum :D )

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık