Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

One Piece RPG

'Online - Wii Oyun' forumunda DARTSS tarafından 6 Oca 2014 tarihinde açılan konu

1. DARTSS Üye

DARTSS (Üye)
    Mesaj Sayısı 195
    Üyelik Tarihi19 Mar 2013
    Bir süredir hazırlık aşamasında olan One Piece RPG(Role Play Game) sitesi neredeyse tamamlanmış durumda ve şu anki en büyük eksiği üyeler. Sitede şu anda yaklaşık on üye bulunmakta, bunların haricinde de yedi adet admin var ki bunların dördü rp anlatıcısı. Elbette bu sayı başka bir rpg evreni için yeterli olabilirdi fakat one piece gibi geniş haritaya sahip bir evrende biraz daha kalabalık bir kitle olsaydı çok daha zevkli olacağı kesin. Bende bunu düşünerek bu konuyu açmaya karar verdim.

Sitenin linki: http://one-piece.forum.st/
    Ayrıca site hakkında genel bir bilgi almak için RPG-Base forumunda bulunan inceleme yazısı okunabilir. Onun linkini de şöyle vereyim: http://rpg-base.com/index.php?act=ST&f=11&t=77

Sitenin henüz beta olması dolayısı ile bazı eksiklikleri olduğu doğru fakat bu aynı zamanda şu anda kendi fikirlerinizi adminlere iletmeniz durumunda sitenin gelişiminde etkili olabileceğiniz anlamına geliyor. Hem mmorpg oynayanlar bir oyuna betadayken başlamanın avantajlarını çok daha iyi bilirler.

Dünyanın en genç amirali ve birçok başka ilginç NPC daha sitede bulunmakta. Bu NPC karakterler ile ilgili bilgileri de sitede bulunan gazeteler aracılığı ile kolayca hem player hem de karakter öğrenebiliyor. Dahası gazetelerin işe büyük ölçüde gerçekçilik de katıyor olduğunu unutmamak gerek.

Sitedeki gazete haberlerini merak edenler için:

Not: Site benim değildir.

2. Roronoa Zoro (Üye)
    Mesaj Sayısı 8,699
    Üyelik Tarihi13 Kas 2009
    Berk'e söyleyin adam olsun, Tanrısal kafasını kırarım onun :)

3. ÜbelBlatt (Üye)
    Mesaj Sayısı 600
    Üyelik Tarihi3 Ara 2012
    Ben pek anlamam bu tür oyunlardan ama deneyecegim.

4. Demirhf aurë entuluva

Demirhf (aurë entuluva)
    Mesaj Sayısı 504
    Üyelik Tarihi12 Şub 2013
    nasıl oluyor bu ? siteden mi oynuyoruz ne yapıyoruz :D

5. Alceros Üye

Alceros (Üye)
    Mesaj Sayısı 303
    Üyelik Tarihi8 May 2011
    nasıl oynucam link versene forum linki vermişsin

6. Unknown Üye

Unknown (Üye)
    Mesaj Sayısı 3,846
    Üyelik Tarihi13 Haz 2013
    Bu yazısıyla oynanan bir oyun kendi hikayenizi gücünüzü geçmişi geleceğinizi falan yazıyorsunuz.Onay alırsa devam edip ilerliyorsunuz yazı ile..

7. DARTSS Üye

DARTSS (Üye)
    Mesaj Sayısı 195
    Üyelik Tarihi19 Mar 2013
    Wtf
    İlettim, verdiği cevap aynen şu şekilde: "Tamam abi."

ÜbelBlatt
    Şimdiden hoş geldin. :)

Demirhf & Alceros
    Visums'un da dediği gibi, RPG forum üzerinden yazıyla oynanılan bir oyun. Kendi karakterinizi yaratıp, onun yaptıklarını yazıya dökerek sisteme bağlı olarak geliştiriyorsunuz.

8. Jenque King of Dressrosa

Jenque (King of Dressrosa)
    Mesaj Sayısı 1,686
    Üyelik Tarihi16 Şub 2013
    Bekle beni geliyorum,ama ilk denyimim olacak.

9. DARTSS Üye

DARTSS (Üye)
    Mesaj Sayısı 195
    Üyelik Tarihi19 Mar 2013
    Sitemize hoşgeldin, daimi olmanı umuyoruz.

10. Baki Lanza Del Relámpago

Baki (Lanza Del Relámpago)
    Mesaj Sayısı 920
    Üyelik Tarihi25 Ara 2012
    Zaman olsa da eskisi gibi yazabilsek.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık