Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 852 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Bu hafta One Piece yok.
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Film Gold ile ilgili son bilgiler ve sohbet başlığı için Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

One Piece Pirate Warriors 3 (PC)

'Pc - Ps Oyun' forumunda Satliam tarafından 4 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

?

Oyunu beğendiniz mi?

1. Evet

70.0%
  2. Hayır

30.0%
  1. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 358
    Üyelik Tarihi7 Şubat 2012
    Arkadaşlar bildiğimiz üzere geçen sene oyun çıktı steam üzerinden 75tl ve bildiğim kadarıyla ilk resmi one piece pc oyunu. Ben oyunu oynuyorum şu anda az çok çözmeye çalışıyorum. Bu konuda her türlü elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım ve yardımcı olabilecek arkadaşlarda burdan yardım edebilirler. Konu boş kalmasın diye oyun hakkında ki görüşlerimi yazayım.

Öncelikle oyun 75 lira verilip alınacak bir oyun değil bence. Evet senaryoya bağlı kalınmış, grafikler fena değil, ayrıntılar dahi düşünülmüş ama oyun açısından bence düşük. Yani gel gelelim vs mode bile yok. Bi arc'a başlarken sadece başta seçtiğimiz karakterle o arcı bitirebiliyoruz. Ayrıca bence olması gereken vsler yok yani arc içinde karakterler değişmeli bence. Yani demek istediğim mesela alabasta'da mr 2 vs sanji mr 1 vs zoro gibi vsler olmalı gerekli adama kendi geçmeli. Bunlar şu an aklıma gelen şeyler. Yani bence oyuna 75 lira vermeye değmez ama illa almak istiyorsanız alın tabi ki siz bilirsiniz. (Korsana yönlendiremem kimseyi kusura bakmayın :D) Herkese iyi geceler yorumlar sorular ve yardımları bekliyorum. :)

2. Monkey D. Luffy Bege Fan Kulübü Başkanı

Monkey D. Luffy (Bege Fan Kulübü Başkanı)
    Mesaj Sayısı 5,203
    Üyelik Tarihi31 Mayıs 2014
    Vs'yi de ekleselerdi harika olurdu ama işte. Vs dışında da başka oyun modları da olmalıydı. Online oynama da olmalıydı.
    Yani 3-4 kişi girip Marineford'u oynamak çok zevkli olurdu bence. Hatta 8 kişi girip 4 vs 4 yapsan şu ele geçirmeli haritada o da çok güzel olurdu.

Bu eksiklikler oyunu kötü yapıyor. Yani oynarsın 1-2 saat sonra bırakırsın. Böyle bir oyun.

3. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 358
    Kesinlikle haklısın. Tek oynanabilir yanı 2 kişi oynayabilmen yani 2 kol takıp beraber ilerleyebilirsin.

4. Monkey D. Luffy Bege Fan Kulübü Başkanı

Monkey D. Luffy (Bege Fan Kulübü Başkanı)
    Mesaj Sayısı 5,203
    Üyelik Tarihi31 Mayıs 2014
    Burning Blood var. Vs şeklinde ve online dövüşebiliyorsun. Bir ona bak istersen.

5. Edwar D. Newgate Sorun deel,çoh eğleniyom zati asdasdas

Edwar D. Newgate (Sorun deel,çoh eğleniyom zati asdasdas)
    Mesaj Sayısı 801
    Üyelik Tarihi4 Aralık 2015
    Mangayı korsan okuyoruzda oyunu niye oynamıyalım :D

6. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 358
    Oynayın ama ben yönlendirmiş olmayayım :-D

7. Erteksi53 (Üye)
    Mesaj Sayısı 2
    Üyelik Tarihi20 Temmuz 2015
    Ben oynuyorum ama sürekli oyun baştan başlıyor kaydedemiyorum yardımcı olabilirmisiniz

8. Satliam Death Surgeon

Satliam (Death Surgeon)
    Mesaj Sayısı 358
    Oyuna ilk başlarken oto kaydedilsinmi gibi bişey soruyo ona evet demediysen sil yeniden yükle yada options da save load var oyundan çıkarken save de tekrar girince load de bildiğim bu kadar

9. MDL_Roronoa (Üye)
    Mesaj Sayısı 953
    Üyelik Tarihi16 Nisan 2015
    hiç oynamayanlar için söylüyorum Kamera açısı olayına alışana kadar ÇILDIRACAKSINIZ

10. Kraix Captain X Drake

Kraix (Captain X Drake)
    Mesaj Sayısı 215
    Üyelik Tarihi24 Şubat 2012
    Bu oyun PC de en iyi Gamepad ile oynanıyor. Klavye mouse ile oynanmaz çıldırırsınız.

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık