Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Ne Ara Bozdu?

ben Marineford'da bozuldu demiştim ilk, one piece için. ulen luffy daha çocuk, 5 yaşında velet, karşısında binlerce denizci, amiraller, koramiraller. bu çocuk binlerce kişinin arasından geçip gidip ace'i idam sehpasından kurtarabiliyor. idam sehpasına adım atabiliyor olması bile dünyanın en saçma olayı abi. kizaru napıyor? aokiji napıyor? beyazsakal'ı öldüren adam, akainu, napıyor luffy oraya erişirken? çekirdek mi çitliyor?

ilk kez marineford'da demiştim: "aman beee, iyi ki luffy baş karakter ha, b*kunu çıkartın."

+1

250 bölümü geçkindir ki anime yerine cin ali izliyoruz yani.
Sanki mf savaşının çok popüler olmasıyla alakası var gibi duruyor dışarıdan bakınca.Millet arca mest olunca koy önlerine havucu ne verirsek yerler artık vazgeçemezler demiş herhalde sanırım şirketten birileri. :S

Bazen bütçeleri fazla değil gibi yorumlar görüyorum.Eskiden çok mu bütçeleri vardı el çizimleri yapılırken.Bununla alakası yok.Baktılar nasıl olsa her şekilde izleniyor bütçeyi kısmış olabilirler.Bütçeyle ilgili tüm sorunların kaynağı bu olabilir yani.

Son düzenleme:
Sanki mf savaşının çok popüler olmasıyla alakası var gibi duruyor dışarıdan bakınca.Millet arca mest olunca köy önlerine havucu ne verirsek yerler artık vazgeçemezler demiş herhalde sanırım şirketten birileri. :S

Bazen bütçeleri fazla değil gibi yorumlar görüyorum.Eskiden çok mu bütçeleri vardı el çizimleri yapılırken.Bununla alakası yok.Baktılar nasıl olsa her şekilde izleniyor bütçeyi kısmış olabilirler.Bütçeyle ilgili tüm sorunların kaynağı bu olabilir yani.
Buna da +1 :)

Savsakladılar kısacası. Hiç hoş bir tavır değil. Sen milyonlara hitap eden bir seri çiziyorsun animesi acınacak halde. Bir süreden sonra parayı alırım keyfime bakarım moda girmiş herkes. Ben bıraktım çoktan. Izlenecek bir tarafı kalmadı çünkü.

Aynen Thriller Bark'ı ben de beğenmiştim, Sabondy de bozulma başladı ve kademe kademe düştü, Amazon Lily, İmpel Down ve tüyün dikildiği yer Marineford. Marineford'daki orantısız çizimler, özellikle boyun omuz bölgesi, orantısız kafa- vücut çizimli askerler vesair. Bazen tekrar bakıyorum şu Marineford'daki boyun çizimleri bir beni mi rahatsız ediyor diye düşünüyorum.
Sabondy de bozulmalar atılmaya başladı ama sonu ama başı sorun orada başladı. Renklerin uyumsuzluğu değişik yüz çizimleri. Mesela Mink adasının çizimleri de güzeldi. Animenin belli bir çizgisi yok arkadaş. :D

Bence Skypie'den sonra bozmaya başladı animesi.

Eski havası kayboldu çizimler kaliteli olunca.

Daha önce de yazmıştım.Mf savaşında bozulmaya başlamıştı bana göre savaşın ortası yada sonlarına doğru yaklaşırken.Çünkü Oz'un bacağının kesilmesi gibi nice sahne de çok iyi yapılmıştı.

Tam net değil ama bana göre Milat olan bölümü yazayım.Bence sonun başlangıcı Karasakal beyazsakalı yumruklayıp ayağını yerden kesince başladı. :) O bölüme verilen tepkileri bile hatırlıyorum.Şimdi kanıksanan saçmalıklara göre çok tepki çekmişti.Çünkü mangayla taban tabana zıt olan ilk büyük saçmalıktı o sahneler.Millet henüz bağışıklık kazanmamış Toei'ye sövmekten yorulmamıştı o zamanlar. :/
Anime neyse de manga da bozdu. Ciddiyet gitti, yeni dünya başka dediler cehennem dediler, ama o cehennemi göremedik bir türlü. Rosa cennet resmen.

En son Luffy'nin çocukluk bölümlerini izlerken keyif almıştım animeden. Bir daha da kısa sahneler haricinde hiç keyif vermedi. Zaten Punk Hazard'ın ortalarında da bıraktım.
Marineford falan epey iyiydi bence. Çok daha iyisi de olabilirdi elbette.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık