Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Ne Ara Bozdu?

Shanks, Devrim ordusu falan işlenen karakterler değil ki. Rob Lucci, Crocodile, Moria gibi karakterler öyle. Bazı karakterler seriye geri dönebilir tamam da son savaşta herkes olsun diye artık yeni karakter tasarlamaktansa eskiyenleri önümüze sunuyor.
Valla zevk meselesi. Benim son savaşa dair beklentim şimdiye kadar gördüğümüz tüm önemli karakterlerin toplanacağı bir all star savaşı olması yönündeydi. Kaldı ki bunlar evrende bir yonkoular givi olmasa da ağırlığı olan karakterler. İki yıl önceki Luffy'den zılgıt yediler şeklinde de düşünüp o şekilde bir yerlere yerleştirmeni tavsiye etmem. Son savaş için yeni karakterler uyduracağına halihazırda işlenmiş ağır abileri toplaması ve genişletmesi daha iyi fikir.

Zaten hiç bir zaman çok ideal ilerlemiyordu. Ancak ne kadar pürüzler olursa olsun düşe kalka da olsa Dressrosa Arkının sonuna kadar idare eder bir seri idi (Water 7- Marineford arasındaki seri ise, zirve OP idi ve baya iyiydi) . Ancak Dressrosa sonrası halının altına süpürdüğü , "arkası sonra" , "kervan yolda düzülür" tavrı seriyi çökertti. Oda bile serinin başını sonunu takip edemez oldu ve ortalık retcon doldu.

bu kadının meyvesi benim öncedenki teorime göre olabilecek en güçlü meyveydi . cünkü temel güç kaynakları haki ve meyvenin ortak noktası ikisinin de ruhla iliskisi olması. gel gör ki su kadının meyveye bak :d
Hayır istediği meyveyi vermiş olsa bile ya da sonradan gene sıvamış olsa bile koca yonkouyu rezil etti.

Wano'da bozdu ondan önce bozmamıştı, sadece insanlar haftalık takip ediyordu durum bu... Haftalık takip etmeye yeni başlanmış konu açıldığında sanırım adam en benim en sevdiğim üç arctan biri olan İmpel Down sezonundan için ID'de bozmaya başladı demiş.. Dressrosa'yı tek oturuşta okudum, ard arda izledim o yüzden ben sevdim haftalık takip etsem bu nasıl bölüm falan filan laf ederdim yüksek ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık