Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Mitler 2

Yalnız o fillerlerde aslında iki arc arasında filan aradaki zaman dilimlerinde geçiyor.Şimdi tam hatırlamıyorum ama speciallerin birinde luffynin elinin şişeye sıkıştığı bir sahne vardı aynı sahne animedede görülmüştü ancak arada yaşanan special hikayesi animede atlanmış olmalı.Şu G8'deki kalenin başındaki strateji kuran denizci savaştada görülmüş açıkçası bende sürenin daha fazla olduğunu düşünüyorum 3 ay çok az

kfamda bir çok soru işareti kayboldu sayılır saol smoker sama :D
Lafı olmaz... cagdas dikkatli izle... Çok kalmıyorlar sabit bir yerde... 50 bölümlük Enies Lobby bile bir gün sürmedi... Sabah gittiler... Aksam olmadan geri çıktılar...

Tamam abi sen çevirmişsen doğrudur.Ayrıca üşeniyorum okadar bölümü izlemeye yoksa en baştan başlayıp herşeyi not alarak izlicem.Gün sayısı o kadarsa gerçekten tutarsızlıklar olmuş oluyo neyse önemli değil geleceğe bakalım neler görücez...
Valla... Bencede biraz az gibi ama... Orda öyle yazıyordu...

Son düzenleme:
Adadan adaya denizde yolculuk yaparlarken geçirdikleri süre fazladır belki,zaten arada tatil yapıp dinleniyorlardı.Hadi o da olmadı specialleri filmleri ovaları vs sayarsak bir 6 ay eder bana göre en az.

Evet o süre banada mantıksız geliyor ( alınma Brook San :) )
çünkü Animen'in başında Roger 20 yıl önce öldürüldü felan diyordu
ancak şu son zamanlarda 22 yıl önce öldürüldü diye geçiyor ( diye hatırlıyorum )
yani en az 2 yıl olması gerek ama senin hesap 3 aya geliyor :D

Hadi olmadı birde şöyle bir konu hatırlıyorum Luffy'nin 18 Yaşındaki son macerası olucakmış bu
HQ Savaşı !
Yani en azından 1 yıl geçtiği Garanti :good:

Filler bölümlerle 1 yıl oluyordur sanırım...

Güzel çalışma ellerine sağlık smoker-san:)
Sağolasın...

Abi bu kısmı sen mi hazırladın çevirdin mi yoksa?
Bazı yankıl bilgiler olduğunu fark ettim de ondan... Altı çizili olanlar yanlış olarak gördüklerim....
6'da Yarım gün olacak
7'de üç gün olacak (Yeni izledim buraları ondan diyorum... Eğer 5 gün olsaydı Nami ölecekti... Hastalık mevzusunda)
8. Drum'da da gelinen gün gidiliyor(Seyirin ayarlanması beklemediklerimi için...Doctorin koşturuyor aynı gün gece yarısı filan gidiyorlar )
17. Thriller Bark'ta (sadece 1 gün kadar uyku ile geçiyor... Ardından party... Yaklaşık 3 gün Zoro'nun uyanmasını bekliyorlar)
19. Sentermaru 3 gün boyunca uçtuğunu duymuştum diyor buradan bende 3 gün diyorum buraya
6. Bir gün takılmışlardır... Gece olmamıştır kısmını yazmadım...
7. Nami'nin hastalığı yola çıktıktan sonra ortaya çıkıyor.. Nami'nin hastalığı çıktında zaten Davul'a varmak üzerelerdi.
8. Gece sahneleri var... Dikkatli izlersen görürsün...
17. Thriller Bark'ta bir gün dövüşüyorlar... 18'e bakarsan Thriller Bark ile Red Line arası yazıyor.. O kısımda da Thriller Bark'tan ayrılma kısmını yazmadım.. Parti işi felan ayrılık hazırlıkları oluyor...
19. 2 gün... Burada öyle yazıyor...

Direk ısırdığı zamandan zehri almamışmıydı yaa?
8'de Gece yatma sahnesi yok be abi
Geliyorlar
Zar zor adaya ayak basıp Dalton'un evine gidiyorlar
Oradan Luffy-nami-sanji Davul Dağına giderken Vivi-Usoop-Dalton Doctorin'i aramak için geziyorlar filan
Aynı gün dağa varıyorlar dövüş oluyor
Chopper 3,5 dak içinde rakibini yeniyor
O akşam ayrılıyorar...
Ama o kadarda önemli değil yani...
Tekrardan teşekkürler bir daha okudum baya bir miti unutmuşum...
Gece yatmıyorlar zaten... Chopper şatonun çatısında oturuyor hatta... Chooper'ı ikna etmek için uğraşıyorlar... Gece sahneleri var sen hatırlamıyorsun...

Son düzenleme:
Yani diyosunki ölüm döşeğindeki nami 1 saat'de iyileşti :) çok mantıksız şuana kadar animede en aşağı 1 yıl geçmiş olması gerek !
( Filler ve diğer herşey dahil tabi )

Şimdi şöyle bir durum da var aslında... Nico Robin W.G. için süpernovalardan daha büyük bir tehlike arz ediyor aslına bakarsanız... Ama ödülü yüz milyonu bile bulmuyor??? Dragon'un da benzer bir durumu olabilir...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık