Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Mitler 2

Son düzenleme:
1.5 ay oluyor abi hesapladım bence çok saçma :D
Yanlıs hesaplamışsın... 3 aya yakın bir süre... Ayrıca saçma değil bence.. Olayların gelişme süresi o kadar olamaz...

Mit diye yazmışsın ama bunlar sadece teoriler...Yani eski mitlerinde yanlış çevirilere cevap vermiştin.Ama burda sadece Başkalarının teorisini çürütmüşsün...Neyse hiç yanlış anladığım kısım olmadığı için mutluyum.Genede saol...
Ya o kadar teferruata gerek yok... Karışık çevirdim o yüzden öyle yazdım...

Mit : Rayleigh Kral Haki'ye sahiptir.
Gerçek : Bu hala bir mittir. Rayleigh'in hakisinin seviyesi bilinmemektedir. Haōshoku Haki kullandığı bilinen kişiler Luffy, Hancock, Shanks ve Whitebeard'dır. Haki yeteneğinin tam doğası bilinmediğinden bu konuda ne dense yalan olur.

Malesef shanks ve whitebeard da mittir :D Eğer onlar mit değilse rayleight niye mit?
Onaylanmış diyordu... Olabilirde... Olmayabilirde...

Son düzenleme:
En saçması Ace One piece'tir miti --'
BöyLe bir şeyi ciddi ciddi düşünmüşLer ya xD
Sağol Smoker ^^

Yeni logia türleri konusunda bahsettiğim su meyvesi one piece çıkarsa şaşırmam hiçbir zayıflığı olmayan hatta suda bile kimsenin yenemeyeceği bir meyve =)))
Her Şeytan Meyvesi suya karşı zayıftır... Su meyvesi olsa bile...

Yanlız smoker shanks ta Haoshoku Haki olduğu daha kesin değil ki.
Bir kaç yerde onaylandığı yazılmış... Bende öyle geçtim...

Son düzenleme:
Güzel !! 3.yüde bekleriz :)
+ Moria'nın ödül zaten biliniyor ne manyaklar var :)
+ Dragon'un ödül WB'ninkinden az olaya bak :)
+ Bir mitte benden Balık adamlar aslında Şeytan meyvesin'in dezavantajı olan Zoanlar ( yani Deniz canlısı olanlar için ) Yaratılan bir ırktır bence :good: Balina Zoanı yerine !

Güzel çeviri smoker ama zaman bana da az gibi geldi.Yani 3 ay önce luffy daha güçsüz mal biriydi ve o fıçının içindemi dolanıyodu.3 ayda şuanki haline geldiyse bu hızla 1 seneye kalmaz kral olur.Belki bize göstermedikleri zaman dilimlerinde daha uzun aralar vardır.Çünkü şuanki haliyle en eski nakama 3 aylık en yenisi yani brook 20 günlük.Bu kadar kısa zamanlarda karşılaştıkları yendikleri onca düşman çok anlamsız geliyo.Marinenin yaptığı daha da salakça 3 ayda üç kere ödülü değişti luffy'nin ayda bir güncelleme yapıyolar.Bence süre bundan uzundur...
Bana süre mantıklı geldi... Niye dersen animeyi beş kere bitirdim... Dikkat ediyorum.. Filler bölümler hariç.. Belli bir yerde uzun süre kalmıyorlar... Enies Lobby bile aynı günde bitti... Aç bak istersen... Zaten olaylar kısa bir sürede gelişiyor.. Ancak uzun uzun izlediğimizden bize daha farklı geliyor...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık