Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Log Book

Aynen resmen leş arc, herşey tahmin edilebilir, herşey zorlama oldu. Oda kendini aştı bu konuda, yazıklar olsun. Bla bla.
Arcın tamamına leş demişiz gibi konuş sürekli sarkastik anlatımla. Beğenmediğimiz yere kötü dedik diye hater yap bizi, herkes düşman Oda'ya zaten. Sadece ve sadece ne yaparsa, ne çizerse beğenen kişiler One Piece fanıdır gerisi yalandır:(.

Arcın tamamına leş demişiz gibi konuş sürekli sarkastik anlatımla. Beğenmediğimiz yere kötü dedik diye hater yap bizi, herkes düşman Oda'ya zaten. Sadece ve sadece ne yaparsa, ne çizerse beğenen kişiler One Piece fanıdır gerisi yalandır:(.
Siz biz diye niye gruba ayırdın ki şimdi :S Bi 'siz' mi eleştiriyorsunuz :S Ben hergün düşünüyorum bu sayı kıçımdan ne gibi bi kılıf uydursam da olanları mantığa oturtsam diye zaten :(

One Piece 28. Log "Lucy"de yer alan Oda'nın mesajı (Sandman'a teşekkür ederiz.):

Soru: Yeterli zamanın olursa hangi karakterlerin detaylarına girmek istersin?

Oda: Bu amaç için "Kapak Hikayeleri" adında faydalı bir araç var. Neyse, detaylarına girmek istediğim bazı karakterler var. Denizciler'e odaklansam ilgi çekici olur. Garp ile ilgili muhteşem bir hikaye ile gelebilirim. Onunla, sıra ile Denizciler'e katılan Akainu, Aokiji, Smoker, Hina, Coby ayrıca Cypher Pol ve Roger ile aralarındaki bazı ilişki ve muhabbetleri çizmek istiyorum.

Aynı zamanda Devrim Ordusu'na, başlıca Dragon'a odaklanırsam ilgi çekici olur. Neden devrim yapmak istiyorlar? Hangi inançla? Nasıl tanıştılar?
Luffy'nin doğumuyla ilgili hikaye de ilgi çekici olabilir. Bu hikayelerin tümü ciddi olurdu.

Onların hayatlarıyla ilgili hikayeler Luffy'ye yönleniyor!! Tamam!! Luffy'yi çizeceğim.

Kapakla değil mangayla anlatsın bizlere. Ve evet harika olurdu bunlar.

Dof'u en üste çizmiş. Dof>Akainu.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık