Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece Live-Action TV Serisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben bu proje için hala umutluyum.Baktığında umutlu olmaya çok fazla sebep yok gibi çünkü bu tür serilerde karakterler aşırı ütopik oluyor bunları live action a dökünce kanlı canlı oyuncularla işi götürmeye çalışınca çok eğreti ve yapmacık durabiliyor ki örneklerinde de öyle.Mesela seride yeşil saçlarıyla gayet karizma duran Zoro yeşil saçlı bir aktörle ekranda çok saçma sapan bir şey olabilir ve ya bir karış boyuyla Luffy yanında dev boyutlarında newgate gibi bir karakterle çok saçma bir görüntü ortaya koyabilir ve tabi serinin geçtiği dünya başlı başına devasa bir prodüksiyon gerektiriyor çok fazla şüphe var o yüzden negatif yaklaşan arkadaşları anlayabiliyorum ama içimde bir umut var yine de.

Ben bu proje için hala umutluyum.Baktığında umutlu olmaya çok fazla sebep yok gibi çünkü bu tür serilerde karakterler aşırı ütopik oluyor bunları live action a dökünce kanlı canlı oyuncularla işi götürmeye çalışınca çok eğreti ve yapmacık durabiliyor ki örneklerinde de öyle.Mesela seride yeşil saçlarıyla gayet karizma duran Zoro yeşil saçlı bir aktörle ekranda çok saçma sapan bir şey olabilir ve ya bir karış boyuyla Luffy yanında dev boyutlarında newgate gibi bir karakterle çok saçma bir görüntü ortaya koyabilir ve tabi serinin geçtiği dünya başlı başına devasa bir prodüksiyon gerektiriyor çok fazla şüphe var o yüzden negatif yaklaşan arkadaşları anlayabiliyorum ama içimde bir umut var yine de.
Yeşil saçı iyice koyu olarak tonlarlarsa pek göze batmaz bence. Ayrıca insan boyutlarını animedeki yapmaya çalışmaları çok göze batar. Umarım anime boyutlarıyla bire bir aynı yapmaya kalkışmazlar.

Çok az da olsa bende de var umut ama bekleyelim görelim nelerle karşılaşacağız.

Ağustos'ta çekimler başlıyor ve cast hiç sızmamış? Çok ilginç.

Kötü olsa da 1. bölümü çok fazla izlenecek o belli. Herkes meraktan bakacak.

Düşünsenize OP iyi ya da ortalama bir şey olup Game Of Thrones gibi dünyayı falan sallıyormuş. Türkiye'de çoluk çocuk genç yaşlı herkes falan izliyor. :D

İzlerken utanırım herhalde. Canlı kanlı insan Luffyi görmek istemiyorum.
Nami olur bak o olur.

Yeşil saçı iyice koyu olarak tonlarlarsa pek göze batmaz bence. Ayrıca insan boyutlarını animedeki yapmaya çalışmaları çok göze batar. Umarım anime boyutlarıyla bire bir aynı yapmaya kalkışmazlar.

Çok az da olsa bende de var umut ama bekleyelim görelim nelerle karşılaşacağız.
Aslında seriye bazı konularda bağlı kalmamaları kalite ve devamlılık açısından daha mantıklı olabilir mesela yeşil,kırmızı saçlar yerine bu karakterleri canlandıran vatandaşlar normal saç renkleriyle olsa ama karakterin kişiliğini karakterini yansıtsalar iyi bir oyunculukla izleyene birebir aynı tipte olmasada yansıtabilir duyguyu.Aynı şekilde karakterlerin boyutlarıda serideki birebir aynı boyutlarda olmayabilir mesela Luffy cast i cılız bir ergen olabilir Kaido 2 metrelik iri bir arkadaş olabilir hem yapmacık durmaz hemde daha izlenebilir olabilir büyük ihtimalle de böyle olacak.Gerisi meyve güçler olsun görsel efektler olsun zaten günümüz teknolojisinde çok mümkün ve sırıtmadan yansıtılacak şeyler.

Ağustos'ta çekimler başlıyor ve cast hiç sızmamış? Çok ilginç.

Kötü olsa da 1. bölümü çok fazla izlenecek o belli. Herkes meraktan bakacak.

Düşünsenize OP iyi ya da ortalama bir şey olup Game Of Thrones gibi dünyayı falan sallıyormuş. Türkiye'de çoluk çocuk genç yaşlı herkes falan izliyor. :D
Kimse takmadığı için castını sızdırmak için çabalayan da yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık