Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Karakterlerinin Burçları

Mantıklı :D Daha öncede demiştim buradan bir şeyler çıkabilir. Oda çok ufak detaylara takılıyor ve gösteriyor bize de bunu.
Yonkou dörtlüsü için, element dağılımı çok mantıklı bir olay. Bunu karakterler üzerinden burçlar gibi bir argümanla verebiliyorsun. Oda burçlara dikkat etmese bile bu element dağılımı olayının ihtimali yüksek gibi, bilinçli yapılması açısından. Dediğin gibi ufak detaylar bu adam için önemli, biliyoruz bunu. Senin mesajının etkisi büyük, o böyle bir şey yazmamı sağladı zaten teşekkür ettim o konuda :D

Yengeç burçları ayrıca aşırı utangaç insanlardır ve gururlu insanlardır. Nami nin ağlayarak Luffy den yardım istemesi onun başkasından yardım istemeyecek kadar gururlu olduğunun bir göstergesi. Nami kısmına bunuda ekleyebilirsin istersen.
Oo güzel bir detay, ekleyeceğim tabii ki.

Apoonun teoride bile Shanksın yerini tutması canımı çok sıkıyor.
Ben sana dedim yine diyorum bu Apoo'dan bir şeyler çıkacak görürsün. Planlar kuruyor adam bence.

Yonkou dörtlüsü için, element dağılımı çok mantıklı bir olay. Bunu karakterler üzerinden burçlar gibi bir argümanla verebiliyorsun. Oda burçlara dikkat etmese bile bu element dağılımı olayının ihtimali yüksek gibi, bilinçli yapılması açısından. Dediğin gibi ufak detaylar bu adam için önemli, biliyoruz bunu. Senin mesajının etkisi büyük, o böyle bir şey yazmamı sağladı zaten teşekkür ettim o konuda :D

Oo güzel bir detay, ekleyeceğim tabii ki.

Ben sana dedim yine diyorum bu Apoo'dan bir şeyler çıkacak görürsün. Planlar kuruyor adam bence.
Üstteki yorumu sana armağan ediyorum. Apoo ölsün, sürünsün. Ne işi var onun orda? O gitsin millete abi çeksin :/

Rica ederim. Yalnız tutarsa efsane olur. Ama bu birkaç benzetme tesadüf değildir herhalde. İlk yonko düştüğünde ve yerine gelen açıklandığında her şey yerine oturacaktır :D

Güzel güzel herşey yoluna giriyor :D
Editledim. Apoo'da seçenekler dahilinde hala ama X - Drake'in kafasına daha fazla ödül konulduğu için X-Drake'i alıyorum.
Ayrıca benim burcumda bir de X-Drake reyiz nasıl gözden kaçırdım ayıp cidden.

Rica ederim. Yalnız tutarsa efsane olur. Ama bu birkaç benzetme tesadüf değildir herhalde. İlk yonko düştüğünde ve yerine gelen açıklandığında her şey yerine oturacaktır :D
Aynen öyle :D

X-Drake fanlarının sayısı artıyor. :D
Ben siteye ilk kayıt olduğumda nickimdi yahu Drake X :D

Editledim. Apoo'da seçenekler dahilinde hala ama X - Drake'in kafasına daha fazla ödül konulduğu için X-Drake'i alıyorum.
Ayrıca benim burcumda bir de X-Drake reyiz nasıl gözden kaçırdım ayıp cidden.

Aynen öyle :D
Reyise büyük ayıp etmişin evet. Bu yanlıştan geçte olsa dönmen yerinde oldu :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık