Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Karakterlerinin Burçları

Sybe

Bunları acaba karakterlerin kişilik özelliklerine göre mi vermiştir. Yoksa sallamış mıdır. Merak ettim :D Yay burcu misal entelektüel olur derler.

Kizarunun çocuklugunda öyle bir hal var

Hocam bu başka bir mangadan mı ? Eğer öyleyse hangisi ?

Bunları acaba karakterlerin kişilik özelliklerine göre mi vermiştir. Yoksa sallamış mıdır. Merak ettim :D Yay burcu misal entelektüel olur derler.

Kizarunun çocuklugunda öyle bir hal var

Bence Oda burçlara inanmıyor olsa bile bir şekilde ilgisini çekmiş veya bir kitlenin ilgisini çekeceğini hesaba katmış, karakter özelliklerini oluştururken buna uygun burçları vermiş. Tesadüfü aşıyor gibi istatistiğe bakarsak, bilinçli hareket geliyor bana. Ki bence burçlara inanıyor da Oda, kendi grubuna torpil geçmiş baksana oğlakla boğaya :D Kendisi de oğlak burcu. Çizim çok tatlı bu arada, bence de Kizaru'nun enteresan bir kafa yapısı var, filozof yaya uygun gibi :D

Yonkou dörtlüsü ve element grupları ile ilgili bir anekdot, buna bağlı olarak geleceğin yonkou seviyesinde ki korsanlarıyla ilgili bir teori eklenmiştir gençler. İlgisini çeken bakabilir.

Yonkou dörtlüsü ve element grupları ile ilgili bir anekdot, buna bağlı olarak geleceğin yonkou seviyesinde ki korsanlarıyla ilgili bir teori eklenmiştir gençler. İlgisini çeken bakabilir.
Mantıklı :D Daha öncede demiştim buradan bir şeyler çıkabilir. Oda çok ufak detaylara takılıyor ve gösteriyor bize de bunu.

Yengeç burçları ayrıca aşırı utangaç insanlardır ve gururlu insanlardır. Nami nin ağlayarak Luffy den yardım istemesi onun başkasından yardım istemeyecek kadar gururlu olduğunun bir göstergesi. Nami kısmına bunuda ekleyebilirsin istersen.

Edit: Ayrıca Apoo gibi kolsuz birini geleceğin Yonkousu olarak görmen üzdü. X-Drake fenna geliyor. Teorini editlemeni sağlayacaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık