Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] One Piece Karakterlerinin Burçları

Kaidouyu bari ikizler yapsaydı dengesizliğin tanımı adam çok güçsüz kalmışız :D
Shillew birde Lucci ile çok yancı bir izlenim bırakmışız yakıştıramadım.
Balıklarda fena bu arada.Mihawk Shanks falan her türlü gideri var :D

Edit:Hisoka,Aizen,İtachi ile genel animelerde bir all star karması çıkarabiliyormuşuz ama :D

Son düzenleme:
Bu Burç olayları bizim hardfanları daha da bağnaz edecek gibi duruyor. :/
Ben de öyle sezdim biraz :D

Kaidouyu bari ikizler yapsaydı dengesizliğin tanımı adam çok güçsüz kalmışız :D
Shillew birde Lucci ile çok yancı bir izlenim bırakmışız yakıştıramadım.
Balıklarda fena bu arada.Mihawk Shanks falan her türlü gideri var :D

Edit:Hisoka,Aizen,İtachi ile genel animelerde bir all star karması çıkarabiliyormuşuz ama :D
Diğer serilerin starları hep ikizler cidden :D

Ace ve Doflamingo analizi yaptım ufaktan. Ana mesaja bakabilirsiniz ilginizi çekerse. Lakin böyle karakter analizleriyle konuyu açtığım mesaj uzuyor da uzuyor sanki, spoilerlarla toplayacağım sanırım artık. Bize tanıtılan ve burç benzeşimlerini gördüğüm karakterleri elimden geldiğince yorumlamaya çalışacağım.

@NiTian ErXing Senin Shanks, Mihawk, Perona siparişini yapamadım, pek bilinen görülen karakterler olmadığından. Shanks'in de tam balık olduğunu düşünüyorum aslında da ileride yaparım belki, kusura bakma :artiz:

Ace ve Doflamingo analizi yaptım ufaktan. Ana mesaja bakabilirsiniz ilginizi çekerse. Lakin böyle karakter analizleriyle konuyu açtığım mesaj uzuyor da uzuyor sanki, spoilerlarla toplayacağım sanırım artık. Bize tanıtılan ve burç benzeşimlerini gördüğüm karakterleri elimden geldiğince yorumlamaya çalışacağım.

@NiTian ErXing Senin Shanks, Mihawk, Perona siparişini yapamadım, pek bilinen görülen karakterler olmadığından. Shanks'in de tam balık olduğunu düşünüyorum aslında da ileride yaparım belki, kusura bakma :artiz:
Üzdün :( Ace balonu yerine Shanks yapsaydın aslında :a: Ama Perona'yı yap onu seve seve okuycam.

Dofy çok iyi olmuş ya, ellerine sağlık. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık