Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] One Piece Karakterlerini Yansıtan Özlü Sözleri

Gold Roger sevdiğimiz bi abimizdi. Kral adamdı, gerçek korsanlığı iyi bilirdi. Mesela ben bilmem.
Shanks, tayço gözünü seveyim kaçalım dediğinde dalga geçerdi. Ben geçmem.
Gold Roger sevdiğimiz bi abimizdi ama hazineyi de bi tuhaf dağıtırdı. Ne varsa elinde raftel denilen ipe sapa gelmez yere saklardı. Ben saklamam. Bizde hazine masaya konur. Nami istediği kadarını alır.
Gold abim silahını Buggy’e taşıtırdı. Ben lastiğimi saklamam.
Abim bu masaya şöyle fiyakalı, ama müttefiksiz otururdu. Ben arkamı arkadaşlara verince, şöyle bir yaslanırım geriye.
KK'lik sende kalsın kardeş, torpil yapma yeter.
@Shiki

Gold Roger sevdiğimiz bi abimizdi. Kral adamdı, gerçek korsanlığı iyi bilirdi. Mesela ben bilmem.
Gold Roger sevdiğimiz bi abimizdi ama hazineyi de bi tuhaf dağıtırdı. Ne varsa elinde raftel denilen ipe sapa gelmez yere saklardı. Ben saklamam. Bizde hazine masaya konur. Nami istediği kadarını alır.
Abim bu masaya şöyle fiyakalı, ama müttefiksiz otururdu. Ben arkamı arkadaşlara verince, şöyle bir yaslanırım geriye.
@Shiki
Gözünden de hiçbirşey kaçmıyor hani:D ne ara gördün ülen:p

At, avrat,pusat // Kavundiş

''Bu dövenin altında bir yüz var, ancak benim değil.
Ne altındaki kaslardan daha 'ben'dir o yüz...
Ne de altındaki kemiklerden.
Bu dövmenin altında etten daha fazlası var.
Bu dövmenin altında bir fikir var!
Ve fikirler kurşun geçirmez !!! // @Monkey D. Dragon

Tut şunun ucunu döşüyelim abi... // Sabo :D

King Riku : "Elf gözlerin ne grüyor Viola"

Cesurun bakışı korkağn kılıcından keskindir yeğen // Zoro

Kuma [Mecha sesiyle] :Seni bu dünyada kouma altına almak zorundayım Luffy Connor"

@Shiki
Ufuk Bayraktar efsane döktürmüştü o sahnede. Ama kk'lık değil de başka bir şey deseydin daha iyi olurdu sanki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık