Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Geyik değil öyle bir sahne cidden iyi olurdu.
Hapisten kavgalıydılar zaten ortam kızışsa ve bu yine K.0 olsa sonu çarmıh.
Sonra da Wano halkı Kid'in karşısına dikilirdi.Toplum baskısını hissederdi Kid.Sonra da ödeştik der salardı Kaido gibi.
Kid'in toplum baskısını kaale alacağını hiç sanmıyorum.Bu pirinç bağımlıları hayatlarındaki son pirinci yedikleri için şükrederdi.

Naruto'yu bıraktığım zamanlara denk geldi o bölümler. Bu yazarların yüceltme fantazisine çare yok. Roger yatağından kalkıp aa lastiğe bak benden daha büyük bile diye bilir :oleyo2:

Delikanlı dediğin Katakuri gibi kavga eder :artiz:
Şey yapacak Oda.Seri bitecek.Roger vs Wb flashback de gelmeyecek başka.Elimizdeki tek sahne o çarpışma sahnesi olacak.

Sonra da seri bittikten yıllar sonra çıkıp şey diyecek Rowling gibi.

- Roger daha güçlüydü. :D

Wb eşcinsel. :oleyo2:

Son düzenleme:
Şey yapacak Oda.Seri bitecek.Roger vs Wb flashback de gelmeyecek başka.Elimizdeki tek sahne o çarpışma sahnesi olacak.

Sonra da seri bittikten yıllar sonra çıkıp şey diyecek Rowling gibi.

- Roger daha güçlüydü. :D

Wb eşçinsel. :oleyo2:
Net diyorum WB gayse BİLE başımızın üstünde yeri var :hhh:

Ama şunu bekliyorum, Lütfü son rakibiyle dövüşürken birileri bir yerlerden çıkacak aaa bu çocuk herkeşi geçiyor diyecek :oleyo: Mesela Orochi bu arc Wano'ya ada taşınınca ortaya çıkıp Oden dramına bir miktar daha tuz ekleyecek.

Net diyorum WB gayse BİLE başımızın üstünde yeri var :hhh:

Ama şunu bekliyorum, Lütfü son rakibiyle dövüşürken birileri bir yerlerden çıkacak aaa bu çocuk herkeşi geçiyor diyecek :oleyo: Mesela Orochi bu arc Wano'ya ada taşınınca ortaya çıkıp Oden dramına bir miktar daha tuz ekleyecek.
Tabii canım homofobik değiliz büyüklüğüne gölge düşürmez.Sadece böyle açıklamalar yıllar sonra gelirse komik olur hp gibi. :D

Güzel olmuş. Yonkolardan en çok Teach'i, sağ kollardan da Benn Beckman'ı beğendim. Bir de diğer yonkolar gibi 5 metrelik bir Shanks hayali çok iyi :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık