Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

Üye silindi 1004

Luffy fanları Zoro fanlarından daha beter ya. Tüm yaz Sanji fanlarıyla tartıştım adamların genel olarak enerjisini seviyorum. Yani tatlı sert bir ilişki söz konusu. Zaten Sanji seven adam bi yerde hazcı adamdır hayatın tadını çıkarmasını bilir. Fakat Luffy fanları aklımı aldı son bir kaç gündür. Böyle bir savunma yok adamların inançları o kadar kuvvetli ki Kaido’yu bile tek başına harcayabileceğini düşünüyorlar.

:artiz: Çiçek Abbas gibi laf mı yarıştıralım şimdi.
Sanki yapmadığımız şey MW. :D
Luffy fanları Zoro fanlarından daha beter ya. Tüm yaz Sanji fanlarıyla tartıştım adamların genel olarak enerjisini seviyorum. Yani tatlı sert bir ilişki söz konusu. Zaten Sanji seven adam bi yerde hazcı adamdır hayatın tadını çıkarmasını bilir. Fakat Luffy fanları aklımı aldı son bir kaç gündür. Böyle bir savunma yok adamların inançları o kadar kuvvetli ki Kaido’yu bile tek başına harcayabileceğini düşünüyorlar.
Bunu düşünen hangi Luffy fanı la? Bi tanesini göster hele :artiz:

Eleştiriden rahatsız olmayacağını umarak bir şey söylemek istiyorum.

Sorun takılman değil bence. Bunun bokunu çıkartman. Genç, yaşlı herkesin nefretini kazanman büyük bir başarı ama. :D Aslında tatlı adamsın bu haterlık muhabbetlerine girmeden bence, şu işleri bırak başına ihale almadan. Ve Luffy'nin bir power up alıp zor bir dövüşten sonra Kaido'yu indirmesi olmayacak bir şey değil.

Şu videodaki ikinci yoruma koptum bir bakın.:ehe: Bizim muhabbetler sadece forumla sınırlı değil herkes Luffy'nin bu çelişkilerinden yakınmakta.Dünyadaki popülarite belki bundan düşüyor. :D

:artiz: Çiçek Abbas gibi laf mı yarıştıralım şimdi.
Biri Aokiji buz meyvesi yemiş kendisi sıcakkanlı, Akainu Magma meyveai yemis ama soğukkanlı, Kizaru hız meyvesi yemiş ancak konuşma ve yürüyüşü yavaş, ironik demiş :D Bir kaçmıyıcam deyip bir arc sonra BM'den kaçtı demiş :hhh:

Biri Aokiji buz meyvesi yemiş kendisi sıcakkanlı, Akainu Magma meyveai yemis ama soğukkanlı, Kizaru hız meyvesi yemiş ancak konuşma ve yürüyüşü yavaş, ironik demiş :D Bir kaçmıyıcam deyip bir arc sonra BM'den kaçtı demiş :hhh:
O ikinci yorumdan bahsediyordum ben adam bu duruma ironik diyor ve haklı da. Görünce bir gülme aldı beni. :D

Üye silindi 1004

Eleştiriden rahatsız olmayacağını umarak bir şey söylemek istiyorum.

Sorun takılman değil bence. Bunun bokunu çıkartman. Genç, yaşlı herkesin nefretini kazanman büyük bir başarı ama. :D Aslında tatlı adamsın bu haterlık muhabbetlerine girmeden bence, şu işleri bırak başına ihale almadan. Ve Luffy'nin bir power up alıp zor bir dövüşten sonra Kaido'yu indirmesi olmayacak bir şey değil.
WCI’dan sonra Luffy ve Sanji kendilerine denenleri hak etti bence. Hak etti demek de ayrı bir düşünce. Fakat doğru söyleyeni köyden kovuyorlar işte :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık