Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Geyik] One Piece Geyik Sohbet

@RedTeroR
Tartışmalık bir şey yok yav. :/ Fikrimi söyleyip geçtim. Dayanıklılıkta o dövüşten ötesini görmedik diyorum işe. (Tayfadan elbette)

Son düzenleme:
Mihawk yaşayacağını söylemişti. Ölçmüş biçmiş öyle vurmuş.:D İşte ölçülmeden vurulan darbe yiyince Kamazo'daki gibi bayılıyor onu gördük.:D
Yoo kalbi gitti orada :bilmem:

@RedTeroR
Tartışmalık bir şey yok yav. :/ Fikrimi söyleyip geçtim. Dayanıklılıkta o dövüşte ötesini görmedik diyorum işe. (Tayfadan elbette)
Dayanıklılıkla ilgili bir tartışma değildi zaten, Hasan yine Op çiziveriyordu kafasına göre verdik ayarı :mincika:

Burada güzel tongaya düşürmüş ama kabul etmek lazım @RedTeroR :D
O olayla benim alakam bile yok çırpınıyor işte geçen kan tükürme olayında olduğu gibi xD

Mihawk iyi ölçüyor aga. Ölümcül darbe vurmadan kanatacak şekilde vurmuş.:D İşte teknik böyle bir şey.:D
İşte bunlar hep aklında kalsın bir daha uydurma yapacakken iki defa düşünürsün, konuyu da değiştirmeye çalış böyle güzel oluyor xD

O olayla benim alakam bile yok çırpınıyor işte geçen kan tükürme olayında olduğu gibi xD

İşte bunlar hep aklında kalsın bir daha uydurma yapacakken iki defa düşünürsün, konuyu da değiştirmeye çalış böyle güzel oluyor xD
Bunlar seni baya bir götürür. Sen karşı argüman düşün gel.:D Luffy>>>>>>Zoro. Ben kaçar.:D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık