Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] One Piece Genel Fanart Başlığı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok yüzeysel bakıyorsun, Ace kovalama işine girip emir dinlemediğini WB'nin sözünü dinlemediğini söyleyecekken suçu kendi üzerine alıp ben seni gönderdim demişti. Ama böyle ince ayrıntıları tabi hatırlamazsın sonuçta yüzeyde kayıp olmuş gitmişsin :artiz:
"Iyi adam" demisim orda. Tam babalık örnegı ona da laf yok. Shanks'a niye saldirirsin adam seni uyariyor ve dedikleri ortaya cikiyor ama halen guc gosterisi yapma derdinde olup ona saldiriyorsun. Yonkou ayağina kadar geliyor ve ona saldiriyorsun?

Yaşlılığa baglamak belki kurtarabilir Wb'yi ben havasında.

"Iyi adam" demisim orda. Tam babalık örnegı ona da laf yok. Shanks'a niye saldirirsin adam seni uyariyor ve dedikleri ortaya cikiyor ama halen guc gosterisi yapma derdinde olup ona saldiriyorsun. Yonkou ayağina kadar geliyor ve ona saldiriyorsun?

Yaşlılığa baglamak belki kurtarabilir Wb'yi ben havasında.
Çok tuhaf bakıyorsun, orada haki salıp adamların ağzından köpük getiren Shanks. Sanki çok tatlı tatlı geldi de sonra WB kudurup saldırdı adama :artiz:

Orada dengenin bozulmasını istemeyen Shanks ile WB arasında sembolik bir çarpışma vardı.

Çok tuhaf bakıyorsun, orada haki salıp adamların ağzından köpük getiren Shanks. Sanki çok tatlı tatlı geldi de sonra WB kudurup saldırdı adama :artiz:

Orada dengenin bozulmasını istemeyen Shanks ile WB arasında sembolik bir çarpışma vardı.
Benim bildiğim kadariyla haki salınımi yapmadı, Marco orda "Algısı yüksek kamaraya inin" diyor adamın varlıği bayiltiyorsa adamin varligini suclayip laf etmek abes kacmaz mi? :D

Sembolik olsun farketmez saygısızlıktır. Shanks "Ace'in basına bir sey gelecek vazgecir" tarzinda bir sey diyor ama bizim Oyaji "sanane" tarzında karsilik veriyor. Bende Oyaji'yi severim ama elestirilecek tarafida varsa elestirmeyi ihmal etmem. Onceki mesajinda dedigin gibi oglunun sucunu mazur gorup kendi uzerine almasi ve hatta Marco'nun da "oyle bir sey dedigini hatirlamiyoruz" demesi bu tayfanin kesin dostluga onem verdigi anlasiliyor. Boyle tayfa ve karekterler sevilmez mi onu sormak lazim :) ;

Çok yüzeysel bakıyorsun, Ace kovalama işine girip emir dinlemediğini WB'nin sözünü dinlemediğini söyleyecekken suçu kendi üzerine alıp ben seni gönderdim demişti. Ama böyle ince ayrıntıları tabi hatırlamazsın sonuçta yüzeyde kaybolmuş gitmişsin :artiz:
Dimi ya öyle bir şey de yaşanmıştı.:ühü:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık