Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

One Piece: "Gözyaşları" En İyi 10!

Jump bu hafta, 52'nci sayısında One Piece: "Gözyaşları" En İyi 10! adlı yeni bir kitap serisi duyurdu.

Seri dedim çünkü büyük ihtimalle devam kitapları olacaktır. Bu kitapta One Piece manganın ilk 32 cildindeki en duygusal 10 an işlenecek. 1 Aralık'ta Japonya'da satışta.

Unknown

Zaten bildiğimiz şeylerin bir kitapta toplanmış hali olucak. Bizim nasıl işimize yarar? İçerisinde ek olarak Sbs tarzı yada Oda ait çizim tarzı şeyler çıkarsa oradan yararlanırız onun dışında herşeyi bizim bildiğim şeyler olucaktır diye düşünüyorum.

Sizin keyfinize kitap çıkartıyorlar sanki, bu ne hoşnutsuzluk :D
Tüm seriyi okumak uzun sürüyor ve arada bir insanın dönüp bakası geliyor. Sonuçta burada konuşulanlarda bildiğimiz şeyler hem. Ben seve seve okurum ve arşivimde bulundururum. Tabii çevrilirse..

Sizin keyfinize kitap çıkartıyorlar sanki, bu ne hoşnutsuzluk :D
Tüm seriyi okumak uzun sürüyor ve arada bir insanın dönüp bakası geliyor. Sonuçta burada konuşulanlarda bildiğimiz şeyler hem. Ben seve seve okurum ve arşivimde bulundururum. Tabii çevrilirse..
Valla pek çok kişi üstteki arkadaşlar gibi düşünür bence.Bu yüzden pek çevrileceğini sanmıyorum ama Tortuga çevirebilir belki.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık