Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
  1. One Piece 856 Türkçe İndir
    Duyuruyu Kapat
  2. Haftaya One Piece yok.
    Duyuruyu Kapat
  3. Hasır Şapka Korsanları'nın Arkeoloğu Nico Robin Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  4. Okumadan Geçmeyin: Korsanfan Deyimleri Sözlüğü Tıkla-Oku
    Duyuruyu Kapat
  5. One Piece Dünyası Zaman Çizelgesi İçin Tıklayınız
    Duyuruyu Kapat
Duyuruyu Kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz.

[Film] One Piece Film Gold [2016]

'Haberler' forumunda hdbfresh tarafından 27 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

Etiketler:
?

Filmi nasıl buldunuz ?

1. Çok iyi

6.8%
  2. İyi

15.9%
  3. Orta

36.4%
  4. Kötü

29.5%
  5. Çok kötü

11.4%
  1. Siyah Ateş (Üye)
    Mesaj Sayısı 705
    Üyelik Tarihi23 Nisan 2013
    Ben bu diyaloğu yakıstıramadım :( ne bileyim, filin fareyle muhatap olması gibi...

2. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 9,007
    Üyelik Tarihi29 Nisan 2015
    Güç olarak Lucci'den beklentim çok fazla ama bir ağırlık varsa Saka'nın yalan olmuş. Bunu Spandam yapsa bu kadar olmazdı. Filmde yine Sabo'yu aklamaya çalışmışlar, kardeşim falan diyor yalandan.

3. Siyah Ateş (Üye)
    Mesaj Sayısı 705
    Elbette benim de beklentim yüksek ama ne bileyim Sakazuki'nin bi ağırlığı karizması vardı, tuzlabuz olmuş. İzlerken demedim değil, kalk şunu kızarmış kediye çevir...

4. Jason Üye

Jason (Üye)
    Mesaj Sayısı 4,050
    Üyelik Tarihi27 Temmuz 2010
    Emir komuta ilişkisi.
    Dof CP0'i ayağına getirtip anons yaptiriyor mesela. Ki bu adamlar Goroseiyi bile umursamiyorlar.
    Bu işler böyle demek ki.

5. Siyah Ateş (Üye)
    Mesaj Sayısı 705
    "Aslanı kediye boğdurmak" dedikleri bu olsa gerek.

6. HaiKuo TianKong ¯\_(ツ)_/¯

HaiKuo TianKong (¯\_(ツ)_/¯)
    Mesaj Sayısı 883
    Üyelik Tarihi30 Nisan 2014
    Hiç beğenmedim ya. Beklentim de yoktu o kadar. Kötü adamı çok dandikti bir kere, adamın motivasyonu çok dandik, kötüydü :/

7. God Father Of Understanding!

God (Father Of Understanding!)
    Mesaj Sayısı 57
    Üyelik Tarihi7 Ocak 2017
    Hiç bir One Piece filminden beklentim olmadı. Yüksek beklenti her zaman hayal kırıklığı yaratır. Akainu, Sabo ve Lucci sahneleri için izledim. Gerisi klasik One Piece senaryosuydu.

Carina ve Nami ilişkisi o kadar zorlamaydı ki, Nami'ye aptal muamelesi yapılmış. Zoro'nun o kadar kolay yakalanması gibi saçma zorlama sahneler. Şansı tükenen Luffy ve Sanji'nin başta yaşadıkları olaylar dışında hiç bir negatif etki görememesi olsun.

Kısaca beğenmedim. Ama beklentim bu seviyedeydi, yani şaşırmadım. Buna para veren insanlar düşünsün.

8. Riful Nishi no Rifuru

Riful (Nishi no Rifuru)
    Mesaj Sayısı 1,761
    Üyelik Tarihi22 Nisan 2015
    Ben beğendim. Tam One Piece'ye yakışan, One Piece felsefesini yansıtan muazzam bir film olmuş.

Hentai'ye bir adım uzaklıkta çıplaklık ve vücutlar. Ciddiyetin zerresi yok, tam bir sirk havası. Her şey çok renkli, herkes karnavalda gibi.

En beğendiğim nokta filmin prensesi rolündeki yeşil kafalı afetti ama sondaki ters köşe güzeldi.

Birde çocuk araya girmese Spandam Luffy'nin kelleyi alıyordu, alışkanlık yaptı :oleyo2:

Z gibisi gelmez gelemez.

9. Mesaj Sayısı 722
    Üyelik Tarihi11 Aralık 2015
    Lucci gözümden düştü. Kişiliği değişmiş Sabo'yu bırakması fail olmuş bence. Gerçi film olduğundan bir sıkıntı yok pek.

10. Mercury Hater of the doflamingo

Mercury (Hater of the doflamingo)
    Mesaj Sayısı 861
    Üyelik Tarihi16 Aralık 2015
    Beklentiyi düşük tuttuğum için film o kadar da kötü gelmedi. 10 üzerinden 6 :) Fragmanda dof falan vardı da filmde ben mi göremedim?

Son düzenleme: 10 Ocak 2017

Bu Sayfayı Paylaş

Konuya Bakanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Yukarı Çık