Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54

Yami

Strong World ile de ilgilendi mangaka. :/ Luffy'nin Shiki'yi yendiği film. :D

Mangada yoksa o fillerdir. Sen şimdi mangada Lucci vs Sabo diye bir savaş gösterebilirmisin bana? Yada atıyorum Nami'nin ağzından Luffy'ye "Abin Lucci ile savaştı" gibisinden bir söz. Lucci'ya yahut Sabo'ya filler diyen yok. Onların savaşması filler.
Yeteneklerin Filleri mı oluyor kardeşim. Mangada yetenekleri neyse filmde ki odur.
Luffy mangada neyse bu filmde o işte. NEYİ inkar ediyorsun anlamadım :(

Filler tanımın yanlış senin. İlla Mangada bir dövüşün filmde olması gerekmiyor.

Strong World ile de ilgilendi mangaka. :/ Luffy'nin Shiki'yi yendiği film. :D

Mangada yoksa o fillerdir. Sen şimdi mangada Lucci vs Sabo diye bir savaş gösterebilirmisin bana? Yada atıyorum Nami'nin ağzından Luffy'ye "Abin Lucci ile savaştı" gibisinden bir söz. Lucci'ya yahut Sabo'ya filler diyen yok. Onların savaşması filler.
Orsaı filler kabul ama e. oda dövüş sahnelerini icine sinmese koymaz.
Mesela sabo lucci ye karşı kazandı animatörler bu kararı oda'ya sormadan alamazlar. ve bu kararı oda verdiği icin manga'da da sabo
lucci den güçlü olur.

Yami

Mesela sabo lucci ye karşı kazandı animatörler bu kararı oda'ya sormadan alamazlar. ve bu kararı oda verdiği icin manga'da da sabo
lucci den güçlü olur.
Sonuç olarak mangada ki gücü ile filmde ki güçler aynı. Bunun Fillerlık olayı yok. Kiminle karşılaştığı bizi pek ilgilendirmiyor.
Güçleri belli işte :( Şimdi Sabonun Mera mera gücü mangada alınacak değil ya neyse o

Sonuç olarak mangada ki gücü ile filmde ki güçler aynı. Bunun Fillerlık olayı yok. Kiminle karşılaştığı bizi pek ilgilendirmiyor.
Güçleri belli işte :( Şimdi Sabonun Mera mera gücü mangada alınacak değil ya neyse o
Tamam iste belki dövüş teknikleri filan filler olabilir.
Ama kimin kazanıp kazan mayacağına oda karar veriyo.

Yeteneklerin Filleri mı oluyor kardeşim. Mangada yetenekleri neyse filmde ki odur.
Luffy mangada neyse bu filmde o işte. NEYİ inkar ediyorsun anlamadım :(
Ben olaylara filler diyorum. Lucci vs Sabo fillerdir. Dolayısıyla Lucci 2 yılda Sabo ile dövüşebilecek kapasiteye ulaşmış diyemeyiz. Ha ulaşmıştır diyebilirsin. Ama bu da ulaşmakla neyi kastettiğine bağlıdır. Bana göre Lucci karşısında Luffy-Sabo gibiler Lucci karşısında fazla kasmaz artık.
lucci den güçlü olur.
Oda'nın çok da şeyinde olduğunu sanmıyorum. Öyle olsa Shiki gibi efsaneyi Luffy'ye yedirmezdi.

Vay arkadaş. Oda'nın kendi kafasında güce göre çiziyorlar sanki ya da Oda tüm filmi kendi başına çizdi çekti. Anime sahnelerinde bile mangadan ne kadar bağımsız bir şekilde hareket edebiliyorlarken böyle bir şeyde artık ne amaçla yaptığını bilmiyorum belki fanlıktır belki haterlıktır belki bambaşka bir şeydir bilmem neyi niye diretiyorsun yahu?

Bu filme bakıp hiçbir sonuca varamazsınız arkadaşlar. Özellikle güç bakımından.

Şu luccinin şuan ki seviyesini çok merak ediyorum gerçekten seride... Umarım fazla bekletmez bunu göstermek için ODA

Vay arkadaş. Oda'nın kendi kafasında güce göre çiziyorlar sanki ya da Oda tüm filmi kendi başına çizdi çekti. Anime sahnelerinde bile mangadan ne kadar bağımsız bir şekilde hareket edebiliyorlarken böyle bir şeyde artık ne amaçla yaptığını bilmiyorum belki fanlıktır belki haterlıktır belki bambaşka bir şeydir bilmem neyi niye diretiyorsun yahu?

Bu filme bakıp hiçbir sonuca varamazsınız arkadaşlar. Özellikle güç bakımından.
Vay arkadaş. Bilirkişi misin de böyle kesin konuştun. Filmde olanlar Oda'nın bilgisi dahilinde. Değil demenin anlamı yok.

Adam demiş ki manga'daki güçten farklı bir güç yok filmlerde. O vakit neden bunu ciddiye almayalım.
Ne kadar saçmalarsa saçmalasın film. Manga gücünün civarında dolaşır. En fazla h.hakiye yaptıkları gibi şaşalı efektler yaparlar ama sonuç aynı. O da h.haki, mangadakide öyle.

Tabi sen kendince sen diyon kafasıyla dalmışsın. Adam filmde Luffy Zetto'yu yendiyse mangada da yendi demiyor, güçten bahsediyor. Dediği gayet mantıklı. Filmdeki olaylar Shiki'deki gibi uç derecede saçmalanmadığı sürece güç konusunda ciddiye alınabilecek olaylar.

Vay arkadaş. Bilirkişi misin de böyle kesin konuştun. Filmde olanlar Oda'nın bilgisi dahilinde. Değil demenin anlamı yok.

Adam demiş ki manga'daki güçten farklı bir güç yok filmlerde. O vakit neden bunu ciddiye almayalım.
Ne kadar saçmalarsa saçmalasın film. Manga gücünün civarında dolaşır. En fazla h.hakiye yaptıkları gibi şaşalı efektler yaparlar ama sonuç aynı. O da h.haki, mangadakide öyle.

Tabi sen kendince sen diyon kafasıyla dalmışsın. Adam filmde Luffy Zetto'yu yendiyse mangada da yendi demiyor, güçten bahsediyor. Dediği gayet mantıklı. Filmdeki olaylar Shiki'deki gibi uç derecede saçmalanmadığı sürece güç konusunda ciddiye alınabilecek olaylar.
Yahu şu forumdaki güç algısının dengesizliği bile bu kadar barizken nasıl olur da animatörler tarafından ele alınmış güç safsatasını kendinize kanıt olarak görebilirsiniz.
Neye inanmak istiyorsanız inanın valla umrumda değil. Herkes kendi keyfine göre yorumlayacak neticesinde. Herkes kendince çekip duracak güçleri. Bilirkişi miymişim. Göz var nizam var.

Dediğin Shiki'de de Oda'nın parmağı vardı hatta filme özel manga sayısı bile çıktı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık