Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Film] One Piece Film Gold [2016]

Filmi nasıl buldunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    54

Yami

Bİlmem kaç hafta önce Lucci artık Choppera bile denk değildi diyenler vardı.
Hani Luffyin yendikleri bir daha karşısına çıkmayacak rakip olamayacak güçte olma zorunluluğu felan vardı.
Yahu adam şuan Devrimin en güçlü adamlarından biriyle kapışıyor :D
Hiç erinmeden şimdi arayacam o yorumları :D

Bİlmem kaç hafta önce Lucci artık Choppera bile denk değildi diyenler vardı.
Hani Luffyin yendikleri bir daha karşısına çıkmayacak rakip olamayacak güçte olma zorunluluğu felan vardı.
Yahu adam şuan Devrimin en güçlü adamlarından biriyle kapışıyor :D
Hiç erinmeden şimdi arayacam o yorumları :D
Ara ara. Hatta sen zahmet etme. Biri bendim onların. :/ Chopper demedim tabi ama Luffy'ye rakip olamaz. Filler bir filmden yola çıkmayacaksın değil mi? :S

Yami

Filler yani mangada bulunmayan manasında. :/ Baz alınamaz yani. Luffy Shiki'yi dövüyor o zaman Gear 4'süz. :S
Hayır. Filler dediğin senin nedir biliyor musun? :)
Ana hikayeden bağımsız karakterlerdir. Yani Mangada Ace buz kullanıp, Filmde ateş kullanıyorsa eyvallah :D
Mesela filmin villianı bir fillerdır ana seride yok çünkü.
Lakin Lucci ana serinin temel karakteridir. Ona bu filmde deprem gücü verip, ana seride yıldırım veremezsin.
Bunun örneği yok kardeşim. Varsa göster
Ana karakterlerin filler olma durumu diye bir şey görmedim ben.

Hayır yani filmlerde sanki zoro beyzbol sopası , sanji de muşta ile felan mı dalıyor anlamadım :/ Filler olan tek şey villianlardır.
Gerisi seri ile bağlantılı.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Filler dediğin film'le e. oda ilgilendi.Istemdiği bir şeyi filme koydurur mu.
Strong World ile de ilgilendi mangaka. :/ Luffy'nin Shiki'yi yendiği film. :D
Hayır. Filler dediğin senin nedir biliyor musun? :)
Ana hikayeden bağımsız karakterlerdir. Yani Mangada Ace buz kullanıp, Filmde ateş kullanıyorsa eyvallah :D
Mesela filmin villianı bir fillerdır ana seride yok çünkü.
Lakin Lucci ana serinin temel karakteridir. Ona bu filmde deprem gücü verip, ana seride yıldırım veremezsin.
Bunun örneği yok kardeşim. Varsa göster
Ana karakterlerin filler olma durumu diye bir şey görmedim ben.

Hayır yani filmlerde sanki zoro beyzbol sopası , sanji de muşta ile felan mı dalıyor anlamadım :/ Filler olan tek şey villianlardır.
Gerisi seri ile bağlantılı.
Mangada yoksa o fillerdir. Sen şimdi mangada Lucci vs Sabo diye bir savaş gösterebilirmisin bana? Yada atıyorum Nami'nin ağzından Luffy'ye "Abin Lucci ile savaştı" gibisinden bir söz. Lucci'ya yahut Sabo'ya filler diyen yok. Onların savaşması filler.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık